Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple Pack (BL079)
Артикул: 451839
Арт. 451839
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Колір корпусу:
Кількість у комплекті:
3 шт
1 шт
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 140 мм
/ Кількість у комплекті - 3 шт
/ Тип підшипника - ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple Pack (BL079)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 140 мм |
| Кількість у комплекті: | 3 шт |
| Тип підшипника: | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 2200 об/хв |
| Повітряний потік: | 71.7 CFM |
| Рівень шуму: | 31 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 4.68 Вт |
| Номінальний струм: | 0.16 А |
| Додатково | |
| MTBF: | 60000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | чорний |
| Розміри: | 140 х 140 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple Pack (BL079)
Три вентилятори Light Wings 140mm PWM high-speed пропонують привабливе підсвічування для яскравого унікального зовнішнього вигляду ПК, високу продуктивність охолодження та безшумну роботу.
Три вентилятора у комплекті
Фронтальне і тильне ARGB підсвічування
Різні кольори і режими підсвічування завдяки використанню 20 LED світлодіодів
ARGB концентратор у комплекті дозволяє синхронізувати роботу до шести пристроїв з ARGB підсвічуванням
Дев’ять лопатей вентилятора з оптимізованою структурою поверхні створюють високий повітряний тиск та низьку турбулентність повітряного потоку
Чудове співвідношення продуктивності та шуму: 31 дБ(А) при 2200 об/хв
Якщо ви шукаєте високопродуктивні корпусні вентилятори з вражаючим зовнішнім виглядом, Light Wings 140mm PWM high-speed - саме ваш вибір.
Три вентилятора у комплекті
Фронтальне і тильне ARGB підсвічування
Різні кольори і режими підсвічування завдяки використанню 20 LED світлодіодів
ARGB концентратор у комплекті дозволяє синхронізувати роботу до шести пристроїв з ARGB підсвічуванням
Дев’ять лопатей вентилятора з оптимізованою структурою поверхні створюють високий повітряний тиск та низьку турбулентність повітряного потоку
Чудове співвідношення продуктивності та шуму: 31 дБ(А) при 2200 об/хв
Якщо ви шукаєте високопродуктивні корпусні вентилятори з вражаючим зовнішнім виглядом, Light Wings 140mm PWM high-speed - саме ваш вибір.
Відгуки покупців про Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple Pack (BL079)