Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 120mm White (BL088)
Артикул: 385863
Арт. 385863
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Роз'єм живлення - 3-Pin
/ Колір корпусу - білий
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 120mm White (BL088)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Максимальна швидкість обертів: | 1100 об/хв |
| Повітряний потік: | 38.5 CFM |
| Рівень шуму: | 15.7 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 1.44 Вт |
| Номінальний струм: | 0.3 А |
| Особливості | |
| Безгвинтове кріплення: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 80000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 120mm White (BL088)
be quiet! Shadow Wings 2 120mm білого кольору забезпечує тиху роботу та надійне охолодження при низькій швидкості обертання. Серед ключових особливостей:
Тиха робота при макс. 15.7 дБ(A)
Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
Антивібраційна система кріплень запобігає передачі вібрацій
Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
Надійний підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Проста та надійна установка завдяки безгвинтовій системі кріплень
Німецька розробка, дизайн та контроль якості
Тиха робота при макс. 15.7 дБ(A)
Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
Антивібраційна система кріплень запобігає передачі вібрацій
Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
Надійний підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Проста та надійна установка завдяки безгвинтовій системі кріплень
Німецька розробка, дизайн та контроль якості
Відгуки покупців про Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 120mm White (BL088)