Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140mm White (BL090)
Артикул: 385867
Арт. 385867
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 140 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Роз'єм живлення - 3-Pin
/ Колір корпусу - чорний/білий
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140mm White (BL090)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 140 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Максимальна швидкість обертів: | 900 об/хв |
| Повітряний потік: | 49.8 CFM |
| Рівень шуму: | 15 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 3.6 Вт |
| Номінальний струм: | 0.1 A |
| Особливості | |
| Безгвинтове кріплення: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 80000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний/білий |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 140 х 140 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140mm White (BL090)
be quiet! Shadow Wings 2 140mm білого кольору забезпечує тиху роботу та надійне охолодження при низькій швидкості обертання. Серед ключових особливостей:
Тиха робота при макс. 14.7 дБ(A)
Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
Антивібраційна система кріплень запобігає передачі вібрацій
Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
Надійний підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Проста та надійна установка завдяки безгвинтовій системі кріплень
Німецька розробка, дизайн та контроль якості
Тиха робота при макс. 14.7 дБ(A)
Оптимізована поверхня лопатей вентилятора
Антивібраційна система кріплень запобігає передачі вібрацій
Прогумована рамка вентилятора зменшує вібрації
Надійний підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Проста та надійна установка завдяки безгвинтовій системі кріплень
Німецька розробка, дизайн та контроль якості
Відгуки покупців про Вентилятор be quiet! Shadow Wings 2 140mm White (BL090)