Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed (BL097)
Артикул: 445321
Арт. 445321
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 140 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed (BL097)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 140 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Максимальна швидкість обертів: | 1900 об/хв |
| Повітряний потік: | 78.4 CFM |
| Рівень шуму: | 23.9 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 4.8 Вт |
| Номінальний струм: | 0.4 A |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Безгвинтове кріплення: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 300000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | чорний |
| Розміри: | 140 х 140 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed (BL097)
Silent Wings 4 140mm PWM high-speed поєднує усі особливості практично безшумного вентилятора з надзвичайно високою продуктивністю охолодження для найвибагливіших програм.
Оптимізовані лопаті вентилятора для максимальної продуктивності на радіаторах CВО та кулерів
Зменшений зазор між лопатями та рамкою вентилятора з воронкоподібним вихідним отвором для дуже високого тиску повітря
Дуже тиха робота навіть на максимальній швидкості
6-полюсний мотор вентилятора та гідродинамічний підшипник для зниження вібрацій та дуже плавної роботи
Антивібраційне кріплення з натискними штифтами та можливість встановлення за допомогою гвинтів
Тривалий термін служби до 300 000 годин
Елегантний зовнішній вигляд із якісною наклейкою вентилятора у повністю чорному корпусі
Оптимізовані лопаті вентилятора для максимальної продуктивності на радіаторах CВО та кулерів
Зменшений зазор між лопатями та рамкою вентилятора з воронкоподібним вихідним отвором для дуже високого тиску повітря
Дуже тиха робота навіть на максимальній швидкості
6-полюсний мотор вентилятора та гідродинамічний підшипник для зниження вібрацій та дуже плавної роботи
Антивібраційне кріплення з натискними штифтами та можливість встановлення за допомогою гвинтів
Тривалий термін служби до 300 000 годин
Елегантний зовнішній вигляд із якісною наклейкою вентилятора у повністю чорному корпусі
Відгуки покупців про Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed (BL097)