Вентилятор Cougar MHP 120 ARGB Black
Артикул: 561415
Арт. 561415
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
899 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
899 ₴
В наявності
899 ₴
В наявності
від 225 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор Cougar MHP 120 ARGB Black
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 2000 об/хв |
| Повітряний потік: | 82.48 CFM |
| Рівень шуму: | 34.5 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 2.76 Вт |
| Номінальний струм: | 0.23 А |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Наявність дисплея: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | прозорий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Вага: | 186 г |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор Cougar MHP 120 ARGB Black
Завдяки структурному регулюванню та точному налаштуванню, вентилятор MHP 120 підходить для будь-якого положення в корпусі. Крім того, посилена металева втулка ротора та металевий корпус підшипника значно підвищують стабільність та ефективність охолодження. MHP120 – ідеальний вибір для модернізації вентилятора охолодження!
Підтверджений даними сертифікованих професійних випробувальних лабораторій, MHP 120 забезпечує високий потік повітря 82.48 CFM і високий статичний тиск 4.24 мм H2O. Більше того, він відрізняється високою швидкістю обертання, здатної досягати 2000 об/хв, забезпечуючи визначну продуктивність.
Завдяки посиленій металевій втулці ротора та металевому корпусу підшипника вентилятор MHP 120 забезпечує чудову стабільність обертання, що виводить його продуктивність та довговічність на новий рівень.
Вентилятор охолодження MHP 120 оснащений гумовими демпферами по чотирьох краях вентилятора, які поглинають вібрацію. Це дозволяє знизити рівень шуму, що виникає через монтажні зазори та/або резонанс в корпусі, що підвищує безшумність роботи вашої комп’ютерної системи.
Підтверджений даними сертифікованих професійних випробувальних лабораторій, MHP 120 забезпечує високий потік повітря 82.48 CFM і високий статичний тиск 4.24 мм H2O. Більше того, він відрізняється високою швидкістю обертання, здатної досягати 2000 об/хв, забезпечуючи визначну продуктивність.
Завдяки посиленій металевій втулці ротора та металевому корпусу підшипника вентилятор MHP 120 забезпечує чудову стабільність обертання, що виводить його продуктивність та довговічність на новий рівень.
Вентилятор охолодження MHP 120 оснащений гумовими демпферами по чотирьох краях вентилятора, які поглинають вібрацію. Це дозволяє знизити рівень шуму, що виникає через монтажні зазори та/або резонанс в корпусі, що підвищує безшумність роботи вашої комп’ютерної системи.
Відгуки покупців про Вентилятор Cougar MHP 120 ARGB Black