Вентилятор DarkFlash CF11 Pro 3in1 Pack Black
Артикул: 587452
Арт. 587452
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 3 шт
/ Тип підшипника - гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор DarkFlash CF11 Pro 3in1 Pack Black
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 3 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1100 об/хв |
| Рівень шуму: | 23.5 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | чорний |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Вага: | 152 г |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор DarkFlash CF11 Pro 3in1 Pack Black
Гідропідшипник дає змогу вентилятору працювати з високою ефективністю, зберігаючи водночас низький рівень шуму.
До 47 різних світлових ефектів для створення власної унікальної конструкції.
До 47 різних світлових ефектів для створення власної унікальної конструкції.
Відгуки покупців про Вентилятор DarkFlash CF11 Pro 3in1 Pack Black