Вентилятор DarkFlash INF24 3IN1(PWM) White
Артикул: 586950
Арт. 586950
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Колір корпусу:
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 3 шт
/ Тип підшипника - ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - білий
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор DarkFlash INF24 3IN1(PWM) White
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 3 шт |
| Тип підшипника: | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1200 об/хв |
| Рівень шуму: | 30 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 4-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор DarkFlash INF24 3IN1(PWM) White
INF 24 PWM ARGB - це високоефективний корпусний вентилятор, який об’єднує в собі високу продуктивність та захоплюючу ARGB підсвітку. Цей вентилятор створений, щоб забезпечувати оптимальну температуру вашої системи і додавати стильного сяйва вашому ПК.
Вентилятор INF 24 PWM ARGB має регульований діапазон швидкості обертання від 800 до 1200 об/хв, що дозволяє налаштувати його відповідно до вашого обсягу охолодження і рівня шуму. Інтегрований високоякісний підшипник гарантує надійну роботу і довгий термін служби вентилятора.
Вентилятор INF 24 PWM ARGB має регульований діапазон швидкості обертання від 800 до 1200 об/хв, що дозволяє налаштувати його відповідно до вашого обсягу охолодження і рівня шуму. Інтегрований високоякісний підшипник гарантує надійну роботу і довгий термін служби вентилятора.
Відгуки покупців про Вентилятор DarkFlash INF24 3IN1(PWM) White