Вентилятор GameMax GMX-AF12X Black
Артикул: 582653
Арт. 582653
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - ковзання (Sleeve Bearing)
/ Підсвічування - FRGB
/ Роз'єм живлення - 3-Pin + Molex
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор GameMax GMX-AF12X Black
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | ковзання (Sleeve Bearing) |
| Підсвічування: | FRGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1100 об/хв |
| Повітряний потік: | 24.8 CFM |
| Рівень шуму: | 23 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin + Molex |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 3.24 Вт |
| Номінальний струм: | 0.27 A |
| Додатково | |
| MTBF: | 40000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор GameMax GMX-AF12X Black
GameMax GMX-AF12X — 120 мм вентилятор із роз’ємом Molex + 3-Pin та стильною фіксованою світлодіодною RGB-підсвіткою. Фіксована світлодіодна RGB-підсвітка додасть особливості вашому пристрою. Вигнуті лопаті вентилятора для максимальної ефективності охолодження. Швидкість вентилятора 1100 об/хв.
Відгуки покупців про Вентилятор GameMax GMX-AF12X Black
Хіти продажівДивитися все