Вентилятор Montech GF120 ARGB PWM Black
Артикул: 550840
Арт. 550840
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор Montech GF120 ARGB PWM Black
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1600 об/хв |
| Повітряний потік: | 66.3 CFM |
| Рівень шуму: | 25.5 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Вага: | 186 г |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор Montech GF120 ARGB PWM Black
Безперервне фокусування
Потужний потік повітря з тихим комфортом
Міцні гідравлічні підшипники для довгострокової надійності
Сліпучі візуальні ефекти
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою підсвічування ARGB
Потужний потік повітря з тихим комфортом
Міцні гідравлічні підшипники для довгострокової надійності
Сліпучі візуальні ефекти
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою підсвічування ARGB
Відгуки покупців про Вентилятор Montech GF120 ARGB PWM Black