Відпарювач Braun QuickStyle 7 GS 7077 BK
Артикул: 538749
Арт. 538749
-25%
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
3
3
3
В наявності
В наявності
від 1 000 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 25.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 1600 Вт
/ Об'єм резервуару для води - 0.25 л
/ Потужність постійної подачі пари - 35 г/хв
/ Тип відпарювача - ручний
/ Вертикальне відпарювання - з підтримкою вертикального відпарювання
/ Довжина шнура - 3 м
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Відпарювач Braun QuickStyle 7 GS 7077 BK
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Потужність: | 1600 Вт |
| Регулятор подачі пари: | є |
| Об'єм резервуару для води: | 0.25 л |
| Потужність постійної подачі пари: | 35 г/хв |
| Час нагрівання води: | 35 сек |
| Тип | |
| Тип відпарювача: | ручний |
| Режими роботи | |
| Вертикальне відпарювання: | з підтримкою вертикального відпарювання |
| Постійна пара: | є |
| Оснащення | |
| Система "крапля-стоп": | є |
| Захист від накипу: | є |
| Обертання шнура на 360°: | відсутнє |
| Регулювання температури: | відсутнє |
| Вертикальна прасувальна дошка: | відсутня |
| Знімний резервуар для води: | є |
| Насадки | |
| Основна насадка: | пряме випаровування |
| Додаткові насадки: | щітка для тканини |
| Фізичні характеристики | |
| Довжина шнура: | 3 м |
| Колір: | черний |
| Матеріал підошви: | кераміка |
| Розміри: | 13.7 x 11.8 x 27 см |
| Вага: | 1.14 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Відпарювач Braun QuickStyle 7 GS 7077 BK
Відпарювач Braun GS 7077 BK серії QuickStyle 7. Потужність: 1600 Вт. Об’єм з’ємного резервуара для води: 250 мл.
Технологія FastSteam з додатковою кнопкою постійної подачі пари (безперервна подача пари зі швидкістю до 35 г/хв, що дозволяє швидко та легко розгладити ваші речі або прибрати складки).
Подвійна технологія FreeGlide 3D.
Унікальна підошва, вигнута вгору з обох боків, гарантує ковзання на 360°. Легко ковзайте по будь-яких перешкодах, таких як ґудзики та кишені, не чіпляючись за них.
Підігрів підошви SuperCeramic.
Завдяки компактному дизайну відпарювач QuickStyle 7 легко зберігати. Він також оснащений технологією iCare, яка захищає всі текстильні вироби, що допускаються до прасування, від пошкоджень за безпечної температури.
Вертикальне відпарювання. Горизонтальне відпарювання. Протикапельна система. Насадка-щітка. Дверний гачок. Час нагріву: 35 секунд. Автоматичне вимкнення. Підходить для водопровідної води. Система ActiClean Easy.
Технологія FastSteam з додатковою кнопкою постійної подачі пари (безперервна подача пари зі швидкістю до 35 г/хв, що дозволяє швидко та легко розгладити ваші речі або прибрати складки).
Подвійна технологія FreeGlide 3D.
Унікальна підошва, вигнута вгору з обох боків, гарантує ковзання на 360°. Легко ковзайте по будь-яких перешкодах, таких як ґудзики та кишені, не чіпляючись за них.
Підігрів підошви SuperCeramic.
Завдяки компактному дизайну відпарювач QuickStyle 7 легко зберігати. Він також оснащений технологією iCare, яка захищає всі текстильні вироби, що допускаються до прасування, від пошкоджень за безпечної температури.
Вертикальне відпарювання. Горизонтальне відпарювання. Протикапельна система. Насадка-щітка. Дверний гачок. Час нагріву: 35 секунд. Автоматичне вимкнення. Підходить для водопровідної води. Система ActiClean Easy.
Відгуки покупців про Відпарювач Braun QuickStyle 7 GS 7077 BK