Відпарювач Tefal AeroSteam DT9810F0
Артикул: 560248
Арт. 560248
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 1400 Вт
/ Об'єм резервуару для води - 0.1 л
/ Потужність парового удару - 20 г/хв
/ Потужність постійної подачі пари - 20 г/хв
/ Тип відпарювача - ручний
/ Вертикальне відпарювання - з підтримкою вертикального відпарювання
/ Довжина шнура - 2.6 м
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Відпарювач Tefal AeroSteam DT9810F0
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Потужність: | 1400 Вт |
| Об'єм резервуару для води: | 0.1 л |
| Потужність парового удару: | 20 г/хв |
| Потужність постійної подачі пари: | 20 г/хв |
| Час нагрівання води: | 20 сек |
| Тип | |
| Тип відпарювача: | ручний |
| Режими роботи | |
| Вертикальне відпарювання: | з підтримкою вертикального відпарювання |
| Паровий удар: | є |
| Постійна пара: | є |
| Оснащення | |
| Автовимкнення: | є |
| Обертання шнура на 360°: | відсутнє |
| Регулювання температури: | відсутнє |
| Вертикальна прасувальна дошка: | відсутня |
| Знімний резервуар для води: | є |
| Насадки | |
| Основна насадка: | пряме випаровування + прасування з парою |
| Фізичні характеристики | |
| Довжина шнура: | 2.6 м |
| Колір: | синій з зеленим |
| Матеріал підошви: | кераміка |
| Розміри: | 32.5 х 14 х 16 см |
| Вага: | 1.4 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Відпарювач Tefal AeroSteam DT9810F0
Відчуйте новий рівень догляду за одягом із ручним відпарювачем Tefal AeroSteam DT9810F0. Завдяки запатентованій технології OptiFlow він не лише подає пару, а й одночасно всмоктує тканину, притискаючи її до керамічної підошви для ефекту прасування за один прохід.
Технологія OptiFlow — це передова система з 11-лопатевою турбіною, що працює на швидкості до 18 000 об/хв, з потоком повітря 7,5 літрів за секунду та тиском 2 кПа, що забезпечує глибоке й ретельне розгладження навіть найскладніших складок.
Три режими роботи — лише пара, м’яке всмоктування та турбо — підходять для всіх типів тканин: від найделікатніших до щільної бавовни. AeroSteam на 50% швидший за звичайні ручні відпарювачі та дозволяє зекономити до 57% електроенергії.
Потужність 1400 Вт, подача пари 20 г/хв, швидкий старт за 30 секунд. Має знімний резервуар для води на 100 мл, шнур довжиною 2,6 м, кнопку подачі пари, зручний слайдер режимів і LED-підсвітку кнопки ввімкнення.
Технологія OptiFlow — це передова система з 11-лопатевою турбіною, що працює на швидкості до 18 000 об/хв, з потоком повітря 7,5 літрів за секунду та тиском 2 кПа, що забезпечує глибоке й ретельне розгладження навіть найскладніших складок.
Три режими роботи — лише пара, м’яке всмоктування та турбо — підходять для всіх типів тканин: від найделікатніших до щільної бавовни. AeroSteam на 50% швидший за звичайні ручні відпарювачі та дозволяє зекономити до 57% електроенергії.
Потужність 1400 Вт, подача пари 20 г/хв, швидкий старт за 30 секунд. Має знімний резервуар для води на 100 мл, шнур довжиною 2,6 м, кнопку подачі пари, зручний слайдер режимів і LED-підсвітку кнопки ввімкнення.
Відео
Відгуки покупців про Відпарювач Tefal AeroSteam DT9810F0