Винна шафа Philco PW 20 KF
Артикул: 471017
Арт. 471017
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
16 499 ₴
Безкоштовна доставка
6
3
6
16 499 ₴
В наявності
16 499 ₴
В наявності
від 2 750 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Кількість температурних зон - 1 зона
/ Діапазон регулювання температур - від +5°C до +18°C
/ Місткість пляшок - 20 пляшок
/ Керування - сенсорне
/ Матеріал полиць - дерево
/ Клас енергоспоживання - G
/ Рівень шуму - 42 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Винна шафа Philco PW 20 KF
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | окремостоячі |
| Загальні дані | |
| Вид: | монотемпературні |
| Кількість температурних зон: | 1 зона |
| Дисплей: | є |
| Об'єм: | 53 л |
| Діапазон регулювання температур: | від +5°C до +18°C |
| Система охолодження: | статична |
| Місткість пляшок: | 20 пляшок |
| Керування: | сенсорне |
| Внутрішнє оснащення | |
| Кількість полиць: | 5 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Внутрішнє освітлення: | LED-освітлення |
| Індикація температури: | зовнішня цифрова |
| Тип полиць: | висувні |
| Особливості | |
| Захист від дітей: | є |
| Захист від УФ: | є |
| Сигнал при відчинених дверях: | звуковий |
| Демонстраційна полиця: | є |
| Регульовані по висоті ніжки: | є |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Споживання електроенергії: | 142 кВт/рік |
| Додатково | |
| Рівень шуму: | 42 дБ |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Матеріал дверей: | скло зі сталевою рамою |
| Тип ручки: | прихована |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 430х638х450 мм |
| Вага: | 18 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Винна шафа Philco PW 20 KF
Модель Philco PW 20 KF - це однозонний компресорний винний охолоджувач на 20 пляшок , який збереже найкращу якість ваших вин при заданій температурі. Включає міцне тоноване скло дверцят із захистом від подряпин . Вино зберігається в безпеці завдяки компресору охолодження .
Датчики автоматично оцінюють поточні умови у винному погребі та адаптують їх до ваших поточних налаштувань. Винний льох має внутрішнє освітлення світлодіодними лампами та простим сенсорним керуванням . Світлодіодний дисплей використовується для відображення всіх налаштувань . Двері винотеки герметично закриті, пульт управління передбачений дитячий замок.
Особливості:
Температурний режим: від +5 до +18°C
світлодіодне освітлення
Дисплей
Дерев’яні стелажі
Сенсорний контроль роботи
Компресорне охолодження
Автоматичне розморожування
Регульовані ніжки
Блокування панелі керування
Датчики автоматично оцінюють поточні умови у винному погребі та адаптують їх до ваших поточних налаштувань. Винний льох має внутрішнє освітлення світлодіодними лампами та простим сенсорним керуванням . Світлодіодний дисплей використовується для відображення всіх налаштувань . Двері винотеки герметично закриті, пульт управління передбачений дитячий замок.
Особливості:
Температурний режим: від +5 до +18°C
світлодіодне освітлення
Дисплей
Дерев’яні стелажі
Сенсорний контроль роботи
Компресорне охолодження
Автоматичне розморожування
Регульовані ніжки
Блокування панелі керування
Відео
Відгуки покупців про Винна шафа Philco PW 20 KF