Винна шафа Philco PW18F
Артикул: 279195
Арт. 279195
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
12 990 ₴
Безкоштовна доставка
6
3
6
12 990 ₴
В наявності
12 990 ₴
В наявності
від 2 165 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 25.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Кількість температурних зон - 1 зона
/ Діапазон регулювання температур - від +10°C до +18°C
/ Місткість пляшок - 18 пляшок
/ Керування - електронне
/ Матеріал полиць - метал
/ Клас енергоспоживання - А+
/ Рівень шуму - 33 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Винна шафа Philco PW18F
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | окремостоячі |
| Загальні дані | |
| Вид: | монотемпературні |
| Кількість температурних зон: | 1 зона |
| Дисплей: | є |
| Об'єм: | 47 л |
| Діапазон регулювання температур: | від +10°C до +18°C |
| Система охолодження: | статична |
| Місткість пляшок: | 18 пляшок |
| Керування: | електронне |
| Внутрішнє оснащення | |
| Кількість полиць: | 5 |
| Матеріал полиць: | метал |
| Внутрішнє освітлення: | LED-освітлення |
| Індикація температури: | зовнішня цифрова |
| Тип полиць: | висувні |
| Особливості | |
| Захист від дітей: | є |
| Захист від УФ: | є |
| Сигнал при відчинених дверях: | звуковий |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Додатково | |
| Рівень шуму: | 33 дБ |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Матеріал дверей: | скло зі сталевою рамою |
| Тип ручки: | прихована |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 345x640x520 мм |
| Вага: | 16.5 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Винна шафа Philco PW18F
Винна шафа Philco PW18F з металевими полицями забезпечує зручне і організоване зберігання для ваших вин. LED-підсвітка інтер’єру, наявність дисплея, циркуляції повітря і термоелектричної системи охолодження роблять цю модель ще більш ергономічною. Винна шафа дозволяє зберігати до 18 пляшок при температурі від +12°C до +18° C. Призначена ця шафа для любителів вина, які бажають зберігати вино в домашніх умовах правильно.
Відгуки покупців про Винна шафа Philco PW18F