Випрямляч для волосся Remington S9500 Pearl
Артикул: 218647
Арт. 218647
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Кількість температурних режимів - 10 режимів
/ Робоча температура - 150-235°C
/ Час нагріву - 10 сек
/ Покриття пластин - кераміка
/ Ширина пластин - 25 мм
/ Іонізація - без іонізації
/ Чохол - з чохлом
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Випрямляч для волосся Remington S9500 Pearl
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | випрямляч для волосся |
| Живлення | |
| Живлення: | мережа |
| Характеристики роботи | |
| Кількість температурних режимів: | 10 режимів |
| Робоча температура: | 150-235°C |
| Час нагріву: | 10 сек |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 50 Вт |
| Покриття пластин: | кераміка |
| Ширина пластин: | 25 мм |
| Оснащення | |
| Дисплей / Індикація температури: | є |
| Петля для підвішування: | є |
| Обертаючий шнур: | є |
| Регулювання температури: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Функції та особливості | |
| Іонізація: | без іонізації |
| Автовідключення: | є |
| Плаваючі пластини: | є |
| Холодне обдування: | відсутнє |
| Обертання насадки: | є |
| Аксесуари у комплекті | |
| Чохол: | з чохлом |
| Фізичні характеристики | |
| Довжина шнура: | 3.0 м |
| Колір: | чорний з білим |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Випрямляч для волосся Remington S9500 Pearl
Передова технологія об'єднала традиційне керамічне покриття з сяйвом перлів, щоб створити чудовий випрямляч S9500 від Remington, який як ніколи підходить для вашого волосся!
Комфорт вибору температури.
Виберіть оптимально комфортну температуру з діапазону 150-235°C.
Висока швидкість нагріву.
Випрямляч готовий до роботи вже через 10 секунд після увімкнення. Тільки увімкніть його і він уже готовий служити вашому волоссю!
Плаваючі пластини з удосконаленою керамікою і перловим покриттям подарують вашому волоссю перлове сяйво. Пластини ковзають по волоссю, дбайливо випрямляють його. Тільки легке гладке волосся найвищої якості.
Для тривалого ефекту.
Унікальне керамічне покриття Remington Advanced Ceramic Ultimate з блиском Real Pearl Shimmer містить у 15 разів більше кераміки, ніж звичайне керамічне покриття, що робить його на 85% потужнішим. Це означає, що пластини залишаються як новенькі понад 5 років експлуатації.
Швидкий нагрів до будь-якої, обраної за допомогою РК-дисплея, температури. Можливість блокування нагріву, що запобігає випадковій зміні температурного режиму, і довгий обертовий шнур забезпечують простоту використання S9500.
Комфорт вибору температури.
Виберіть оптимально комфортну температуру з діапазону 150-235°C.
Висока швидкість нагріву.
Випрямляч готовий до роботи вже через 10 секунд після увімкнення. Тільки увімкніть його і він уже готовий служити вашому волоссю!
Плаваючі пластини з удосконаленою керамікою і перловим покриттям подарують вашому волоссю перлове сяйво. Пластини ковзають по волоссю, дбайливо випрямляють його. Тільки легке гладке волосся найвищої якості.
Для тривалого ефекту.
Унікальне керамічне покриття Remington Advanced Ceramic Ultimate з блиском Real Pearl Shimmer містить у 15 разів більше кераміки, ніж звичайне керамічне покриття, що робить його на 85% потужнішим. Це означає, що пластини залишаються як новенькі понад 5 років експлуатації.
Швидкий нагрів до будь-якої, обраної за допомогою РК-дисплея, температури. Можливість блокування нагріву, що запобігає випадковій зміні температурного режиму, і довгий обертовий шнур забезпечують простоту використання S9500.
Відгуки покупців про Випрямляч для волосся Remington S9500 Pearl