Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320Wh
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність: | 320 Вт*г |
| Номінальна потужність: | 600 Вт |
| Пікова потужність: | 1500 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 3000+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, QC |
| Робоча температура: | від -20°С до +40°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 8 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Час заряджання від мережі: | 1 год |
| Час заряджання від сонячної панелі: | 2.2 год |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перенапруги: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 1 х 220 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 12В/10A |
| DC-роз'єм: | 2 |
| Вихід постійного струму: | 2 х 12В/5А |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід USB Type-A: | 2 х 5В/3А |
| USB Type-C: | 2 |
| Вихід USB Type-C: | 1 х 140 Вт; 1 х 100 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Адаптер змінного струму: | 200 Вт |
| Сонячна панель: | 200 Вт |
| Роз'єм прикурювача: | 12 /24 В |
| Максимальна вхідна потужність: | 380 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Ліхтарик: | є |
| Функція ДБЖ: | є |
| Підсвічування: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Управління зі смартфона: | є |
| Підключення додаткової батареї: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Додаток IOS / Android: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 250 х 178 х 167.5 мм |
| Вага: | 4.3 кг |
| Колір: | чорний з помаранчевим |
Енергія в руці — куди б ви не вирушили
Завдяки вазі всього 4,3 кг і ємності 320 Вт·год ця станція настільки легка, що навіть дитина зможе без труднощів підняти її та взяти із собою. Максимальна зручність для життя в русі.
600 Вт потужності на кожен день + 1500 Вт у режимі підсилення
Базова вихідна потужність 600 Вт дозволяє одночасно живити більшість невеликих пристроїв. Активація режиму Power Lifting забезпечує підтримку навантаження з високим опором, наприклад електрочайників або мініпечей.
Функція UPS: перемикання за 10 мс
Миттєве перемикання на живлення від батареї менш ніж за 10 мілісекунд — ідеальний захист від перебоїв в електропостачанні. Крім того, підтримується режим байпаса 980 Вт, який дозволяє одночасно заряджати станцію та живити пристрої від розетки.
Менше споживання — довша автономність
Завдяки інноваційній технології UltraCell та інтелектуальному керуванню температурою Bluetti Premium 30 V2 знижує енергоспоживання системи на 50 %, а споживання в режимі очікування становить лише 4,5 Вт.
Нове покоління швидкої зарядки PD 3.1
Порт USB-C із підтримкою PD 3.1 забезпечує потужність до 140 Вт, що дозволяє швидко заряджати навіть продуктивні ноутбуки, такі як MacBook Pro, та інші потужні гаджети.
Двоканальна зарядка AC + DC
Підтримується паралельна зарядка від змінного та постійного струму (наприклад, від сонячної панелі або автомобіля).
До 10 років роботи
Bluetti Premium 30 V2 оснащена акумулятором LiFePO4 з ресурсом понад 3000 циклів заряджання, що гарантує стабільну та безпечну експлуатацію навіть за умов екстремальних температур.
Bluetti Premium 30 V2 — це стильна, потужна та надзвичайно зручна зарядна станція, створена для тих, хто цінує свободу, надійність і сучасні технології в одному компактному рішенні.
Відгуки покупців про Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320Wh
Хороша станція. Тягне котел, холодильник, телик та телефон. Дуже тиха в роботі. Також окрема подяка магазину. Швидко оформили та відправили замовлення.
Станцию брал для телевизора и мелочевки типа эппл тв , хоумпод, умный светильник. Приятно удивлен качеством блюэтти (ранее покупал экофлоу) и более всего удивлен тем насколько станция тихая. ее просто не слышно. что важно учитывая что станция стоит в спальне.
Все пройшло на вищому рівні + відправка/упаковка ! Ще й купон зі знижкою поклали )))
Перша станція від Bluetti, немає слів , я в захваті