Зарядна станція Choetech BS061 1024Wh, 1200W (BS061-BQB)
Артикул: 608388
Арт. 608388
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
24 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
15
24 999 ₴
В наявності
24 999 ₴
В наявності
від 1 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність - 1024 Вт*г
/ Номінальна потужність - 1200 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 3500+ циклів
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 7 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик, метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція Choetech BS061 1024Wh, 1200W (BS061-BQB)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для великої побутової техніки: | так |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність: | 1024 Вт*г |
| Номінальна потужність: | 1200 Вт |
| Пікова потужність: | 2400 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 3500+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, QC |
| Робоча температура: | від -10°С до +40°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 7 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Час заряджання від мережі: | 1 год |
| Час заряджання від сонячної панелі: | 5 год (200 Вт) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перенапруги: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 2 х 220 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 12В/10A |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід USB Type-A: | 2 х 18 Вт |
| USB Type-C: | 2 |
| Вихід USB Type-C: | 1 х 100 Вт; 1 х 20 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Сонячна панель: | 200 Вт |
| Роз'єм прикурювача: | 12 /24 В |
| Максимальна вхідна потужність: | 1200 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Ліхтарик: | є |
| Підсвічування: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик, метал |
| Розміри: | 209 х 328 х 262 мм |
| Вага: | 12 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція Choetech BS061 1024Wh, 1200W (BS061-BQB)
Функція ДБЖ - забеспечує безперебійну і якісну роботу з чистою синусоїдою підключених приладів у разі відключення електроенергії.
Функція швидкої зарядки - вбудований зарядний пристрій потужністю 1000 Вт дозволить зарядити станцію за 60 хвилин. А з одночасною зарядкою від сонячних панелей за 50 хвилин.
Універсальність та багатофункціональність – станція оснащена входом змінного струму, портами PD 100 Вт, портом XT60, портами постійного струму DC, автомобільним портом, РК-дисплеєм і ліхтарем.
3 способи підзарядки - від мережі, від автомобільного зарядного пристрою та через підключення сонячної панелі.
Безпечність і надійність - зарядна станція CHOETECH BS061 оснащена додатковими функціями захисту від перенапруги, перевантаження, від перегріву та короткого замикання. Легкі, але міцні матеріали корпуса, включно з алюмінієвим каркасом, гарантують стійкість до пошкоджень та довговічність.
Функція швидкої зарядки - вбудований зарядний пристрій потужністю 1000 Вт дозволить зарядити станцію за 60 хвилин. А з одночасною зарядкою від сонячних панелей за 50 хвилин.
Універсальність та багатофункціональність – станція оснащена входом змінного струму, портами PD 100 Вт, портом XT60, портами постійного струму DC, автомобільним портом, РК-дисплеєм і ліхтарем.
3 способи підзарядки - від мережі, від автомобільного зарядного пристрою та через підключення сонячної панелі.
Безпечність і надійність - зарядна станція CHOETECH BS061 оснащена додатковими функціями захисту від перенапруги, перевантаження, від перегріву та короткого замикання. Легкі, але міцні матеріали корпуса, включно з алюмінієвим каркасом, гарантують стійкість до пошкоджень та довговічність.
Відгуки покупців про Зарядна станція Choetech BS061 1024Wh, 1200W (BS061-BQB)