Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU)
Артикул: 584826
Арт. 584826
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
41 999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
6
3
15
41 999 ₴
В наявності
41 999 ₴
В наявності
від 2 800 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність - 1024 Вт*г
/ Номінальна потужність - 1800 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 4000+ циклів
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 10 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для великої побутової техніки: | так |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність: | 1024 Вт*г |
| Номінальна потужність: | 1800 Вт |
| Пікова потужність: | 3600 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 4000+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, QC |
| Робоча температура: | від 0°С до +40°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 10 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Заряджання від акумулятора: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Час заряджання від мережі: | 56 хв |
| Час заряджання від прикурювача: | 1.3 год |
| Час заряджання від сонячної панелі: | 1.2 год |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 4 х 230 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 12В |
| DC-роз'єм: | 2 |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід USB Type-A: | 2 х 36 Вт |
| USB Type-C: | 2 |
| Вихід USB Type-C: | 2 х 140 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Адаптер змінного струму: | 1500 Вт |
| Сонячна панель: | 1000 Вт |
| Роз'єм прикурювача: | 126 Вт |
| Максимальна вхідна потужність: | 900 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Функція ДБЖ: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Управління зі смартфона: | є |
| Підключення додаткової батареї: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Водонепроникний корпус: | є |
| Додаток IOS / Android: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 398 х 200 х 284 мм |
| Вага: | 13 кг |
| Колір: | сріблястий з чорним |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU)
Комбінуйте способи заряджання для вашої енергонезалежності
Завдяки вдосконаленню BMS-контролера EcoFlow DELTA 3 Plus заряджається до 100% за рекордні 56 хв. Це дозволяє споживачеві в умовах обмеженого чи відсутнього централізованого електропостачання швидко відновити повний заряд станції та забезпечити себе безперебійним живленням протягом необхідного часу. Станція живить до 99% ваших пристроїв.
Станція також підтримує інші способи заряджання:
- від сонячної панелі 1000 Вт – до 100% за 70 хв.;
- від інверторного генератора – до 100% за 50 хв.;
- від автомобільного акумулятора у поєднанні з EcoFlow Alternator Charger – до 100% за 1,3 години.
Висока продуктивність та стабільність
EcoFlow Delta 3 забезпечує роботу більшості побутових приладів завдяки номінальній потужності 1800 Вт. Завдяки технології X-Boost, станція EcoFlow Delta 3 може живити високопотужну побутову техніку, таку як духова шафа або фен. Це ідеальний вибір для використання вдома, в кемпінгу або як джерело резервного харчування.
Довговічність та надійність
Пристрій оснащений системою керування батареєю X-Core 3.0, що включає понад 40 показників захисту, серед яких захист проти перегріву, перенапруги та коротких замикань. Це забезпечує довговічність та безпеку використання зарядної станції в будь-яких умовах.
Тиха робота
Однією з переваг EcoFlow Delta 3 є надзвичайно низький рівень шуму роботи станції. Працюючи на потужності менше 600 Вт рівень шуму становить лише 30 дБ, що робить його практично безшумним. Це чудове рішення для використання станції вночі або у приміщенні.
Захист
EcoFlow Delta 3 має рівень захисту IP65, що робить станцію стійкою до вологи та пилу. Це дозволяє використовувати її в найсуворіших умовах, забезпечуючи довготривалу надійну роботу навіть за впливом зовнішніх негативних факторів.
Надійний захист даних
Пристрій підтримує функцію UPS з переходом на ДБЖ менш ніж за 10 мс. Це дозволяє захищати ваші NAS-сервери та комп`ютери від раптових відключень електрики, запобігаючи втраті даних.
Зручне керування
За допомогою програми EcoFlow - Power a New World станцією можна легко керувати як вдома, так і під час подорожей. Повідомлення про вимкнення електроенергії дозволяють своєчасно активувати резервне живлення для важливих пристроїв. Крім того, доступні режими оптимізації використання електроенергії, що допоможе заощадити на щоденних рахунках.
Завдяки вдосконаленню BMS-контролера EcoFlow DELTA 3 Plus заряджається до 100% за рекордні 56 хв. Це дозволяє споживачеві в умовах обмеженого чи відсутнього централізованого електропостачання швидко відновити повний заряд станції та забезпечити себе безперебійним живленням протягом необхідного часу. Станція живить до 99% ваших пристроїв.
Станція також підтримує інші способи заряджання:
- від сонячної панелі 1000 Вт – до 100% за 70 хв.;
- від інверторного генератора – до 100% за 50 хв.;
- від автомобільного акумулятора у поєднанні з EcoFlow Alternator Charger – до 100% за 1,3 години.
Висока продуктивність та стабільність
EcoFlow Delta 3 забезпечує роботу більшості побутових приладів завдяки номінальній потужності 1800 Вт. Завдяки технології X-Boost, станція EcoFlow Delta 3 може живити високопотужну побутову техніку, таку як духова шафа або фен. Це ідеальний вибір для використання вдома, в кемпінгу або як джерело резервного харчування.
Довговічність та надійність
Пристрій оснащений системою керування батареєю X-Core 3.0, що включає понад 40 показників захисту, серед яких захист проти перегріву, перенапруги та коротких замикань. Це забезпечує довговічність та безпеку використання зарядної станції в будь-яких умовах.
Тиха робота
Однією з переваг EcoFlow Delta 3 є надзвичайно низький рівень шуму роботи станції. Працюючи на потужності менше 600 Вт рівень шуму становить лише 30 дБ, що робить його практично безшумним. Це чудове рішення для використання станції вночі або у приміщенні.
Захист
EcoFlow Delta 3 має рівень захисту IP65, що робить станцію стійкою до вологи та пилу. Це дозволяє використовувати її в найсуворіших умовах, забезпечуючи довготривалу надійну роботу навіть за впливом зовнішніх негативних факторів.
Надійний захист даних
Пристрій підтримує функцію UPS з переходом на ДБЖ менш ніж за 10 мс. Це дозволяє захищати ваші NAS-сервери та комп`ютери від раптових відключень електрики, запобігаючи втраті даних.
Зручне керування
За допомогою програми EcoFlow - Power a New World станцією можна легко керувати як вдома, так і під час подорожей. Повідомлення про вимкнення електроенергії дозволяють своєчасно активувати резервне живлення для важливих пристроїв. Крім того, доступні режими оптимізації використання електроенергії, що допоможе заощадити на щоденних рахунках.
Відгуки покупців про Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU)