Зарядна станція Marsriva MP24
Артикул: 542578
Арт. 542578
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
44 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
44 999 ₴
В наявності
44 999 ₴
В наявності
від 15 000 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 01.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність, Вт*г - 2621
/ Номінальна потужність - 2400 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 6000+ циклов
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 12 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція Marsriva MP24
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для великої побутової техніки: | так |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність, мА*г: | 51200 |
| Ємність, Вт*г: | 2621 |
| Номінальна потужність: | 2400 Вт |
| Пікова потужність: | 4800 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 6000+ циклов |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, QC |
| Робоча температура: | від 0°С до +45°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 12 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Час заряджання від мережі: | 3 - 3.5 год |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 4 х 220 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 13В/10А |
| DC-роз'єм: | 2 |
| Вихід постійного струму: | 1 х 13В/5А, 1 х 24В/4.5А |
| USB Type-A: | 4 |
| Вихід USB Type-A: | 4 х 18 Вт |
| USB Type-C: | 2 |
| Вихід USB Type-C: | 1 х 140 Вт; 1 х 40 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Сонячна панель: | 1100 Вт |
| Роз'єм прикурювача: | 130 Вт |
| Максимальна вхідна потужність: | 1500 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Функція ДБЖ: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 501 х 378 х 255 мм |
| Вага: | 26.5 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція Marsriva MP24
Зарядна станція з чистою синусоїдою Marsriva MP24 призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею.
Станція оснащена:
чотирма розетками змінного струму загальною потужністю до 2400 Вт (пікова - до 4800Вт),
двома розетками постійного струму - DC5521 з потужністю до 65 Вт, DC5525 максимальною потужністю 108 Вт,
автомобільною розеткою 13В/10А,
чотирма портами швидкої зарядки USB-A потужністю 18 Вт,
портами USB-C1 Power Delivery з максимальною потужністю 40 Вт та USB-C2, який зарядить підключені пристрої з потужністю до140 Вт.
Літій-залізна батарея преміум-класу LiFePO4 витримує понад 6000 зарядних циклів, зберігаючи при цьому 80% початкової ємності.
Номінальна ємність Marsriva MP24 становить 2621 Вт-год. Користуйтесь станцією вдома – вона є надійним резервним джерелом енергії. Беріть її з собою у кемпінг та насолоджуйтесь приємним відпочинком з друзями – організовуйте вуличне освітлення, влаштовуйте кінотеатри під відкритим небом, заряджайте мобільні пристрої.
Використовуйте станцію в якості акумулятора сонячної енергії та передавайте вироблену електроенергію через АС порт розетки (on–Grid) у мережу.
Система захисту акумулятора BMS забезпечує його чудову продуктивність і довговічність.
Поповнити заряд електростанції Marsriva MP24 можна різними способами: за допомогою сонячної панелі через вхід XT60 з робочою напругою від 25В до 100В та максимальною потужністю до 1100Вт або через розетку змінного струму від електромережі потужністю до 1500Вт. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний стан заряду станції та час її роботи від вбудованої батареї.
Станція оснащена:
чотирма розетками змінного струму загальною потужністю до 2400 Вт (пікова - до 4800Вт),
двома розетками постійного струму - DC5521 з потужністю до 65 Вт, DC5525 максимальною потужністю 108 Вт,
автомобільною розеткою 13В/10А,
чотирма портами швидкої зарядки USB-A потужністю 18 Вт,
портами USB-C1 Power Delivery з максимальною потужністю 40 Вт та USB-C2, який зарядить підключені пристрої з потужністю до140 Вт.
Літій-залізна батарея преміум-класу LiFePO4 витримує понад 6000 зарядних циклів, зберігаючи при цьому 80% початкової ємності.
Номінальна ємність Marsriva MP24 становить 2621 Вт-год. Користуйтесь станцією вдома – вона є надійним резервним джерелом енергії. Беріть її з собою у кемпінг та насолоджуйтесь приємним відпочинком з друзями – організовуйте вуличне освітлення, влаштовуйте кінотеатри під відкритим небом, заряджайте мобільні пристрої.
Використовуйте станцію в якості акумулятора сонячної енергії та передавайте вироблену електроенергію через АС порт розетки (on–Grid) у мережу.
Система захисту акумулятора BMS забезпечує його чудову продуктивність і довговічність.
Поповнити заряд електростанції Marsriva MP24 можна різними способами: за допомогою сонячної панелі через вхід XT60 з робочою напругою від 25В до 100В та максимальною потужністю до 1100Вт або через розетку змінного струму від електромережі потужністю до 1500Вт. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний стан заряду станції та час її роботи від вбудованої батареї.
Відгуки покупців про Зарядна станція Marsriva MP24