Зарядна станція Oukitel Р800, 800W, 512Wh, LiFePO4
Артикул: 597511
Арт. 597511
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
15 395 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
15 395 ₴
В наявності
15 395 ₴
В наявності
від 5 132 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 01.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність, Вт*г - 512
/ Номінальна потужність - 800 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 3500+ циклів
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 8 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція Oukitel Р800, 800W, 512Wh, LiFePO4
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність, Вт*г: | 512 |
| Номінальна потужність: | 800 Вт |
| Пікова потужність: | 1600 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 3500+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, QC |
| Робоча температура: | від -10°С до +40°C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 8 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Час заряджання від мережі: | 1 год |
| Час заряджання від прикурювача: | 6-7 год |
| Час заряджання від сонячної панелі: | 2.7 ч |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перенапруги: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 1 х 220-230 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 12В/10A |
| DC-роз'єм: | 2 |
| Вихід постійного струму: | 2 х 12В/10А |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід USB Type-A: | 1 х 18 Вт |
| USB Type-C: | 1 |
| Вихід USB Type-C: | 1 х 100 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Адаптер змінного струму: | 500 Вт |
| Сонячна панель: | 200 Вт |
| Роз'єм прикурювача: | 100 Вт |
| Максимальна вхідна потужність: | 500 Вт |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Ліхтарик: | є |
| Функція ДБЖ: | є |
| Підсвічування: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Управління зі смартфона: | є |
| Підключення додаткової батареї: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Додаток IOS / Android: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 294 х 205 х 178 мм |
| Вага: | 6 кг |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція Oukitel Р800, 800W, 512Wh, LiFePO4
Багатофункціональна та відносно доступна мобільна зарядна станція малої потужності на основі літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) акумуляторів з чистою синусоїдою AC 230В на виході, функцією джерела безперебійного живлення UPS, великим асортиментом DC-виходів та значним ресурсом до 3500 циклів (із збереженням >80% ємності). Призначена для організації тимчасового живлення та поповнення заряду ноутбуків, планшетів, смартфонів, освітлювальних приладів, малопотужної побутової техніки, невеликих комп’ютерів, електроніки та побутового електроінструменту.
Буде корисна як резервне джерело живлення під час запланованих відключень електроенергії та блекаутів. Номінальна ємність пристрою становить 512 Втч, чого, наприклад, буде достатньо на 6-9 год живлення 15,6" ноутбука середнього класу в режимі серфінгу, Wi-Fi-роутера та ONU-терміналу. Інвертор зарядної станції Oukitel P800 забезпечує вихідну потужність до 800 Вт, при цьому короткочасна пікова пускова потужність може досягати 1600 Вт.
Буде корисна як резервне джерело живлення під час запланованих відключень електроенергії та блекаутів. Номінальна ємність пристрою становить 512 Втч, чого, наприклад, буде достатньо на 6-9 год живлення 15,6" ноутбука середнього класу в режимі серфінгу, Wi-Fi-роутера та ONU-терміналу. Інвертор зарядної станції Oukitel P800 забезпечує вихідну потужність до 800 Вт, при цьому короткочасна пікова пускова потужність може досягати 1600 Вт.
Відгуки покупців про Зарядна станція Oukitel Р800, 800W, 512Wh, LiFePO4