Зарядна станція PowerPlant G24 2048Wh, 2400W (PB931392)
Артикул: 534721
Арт. 534721
-6%
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
15
Акція! Весняний розпал цін! Застосуй промокод HRUSH3 та отримай додаткову знижку 3% від вказаної ціни!
Період акції: з 04.05.2026 по 17.05.2026Усі товари акції
В наявності
В наявності
від 3 647 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 12.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність - 2048 Вт*г
/ Номінальна потужність - 2400 Вт
/ Тип акумуляторів - LiFePO4
/ Життєвий цикл - 3000+ циклів
/ Одночасно заряджуваних пристроїв - 9 шт
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Зарядна станція PowerPlant G24 2048Wh, 2400W (PB931392)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | зарядна станція |
| Призначення | |
| Для великої побутової техніки: | так |
| Для дрібної побутової техніки: | так |
| Для електроніки: | так |
| Основнi характеристики | |
| Ємність: | 2048 Вт*г |
| Номінальна потужність: | 2400 Вт |
| Пікова потужність: | 4800 Вт |
| Тип акумуляторів: | LiFePO4 |
| Життєвий цикл: | 3000+ циклів |
| Технологія заряджання: | Power Delivery, Qi бездротова |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 9 шт |
| Форма вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Тип заряджання станції | |
| Заряджання від прикурювача автомобіля: | так |
| Заряджання від мережі: | так |
| Заряджання від сонячної панелі: | так |
| Час заряджання | |
| Індикація заряду: | є |
| Час заряджання від мережі: | 2.2 год |
| Час заряджання від прикурювача: | 1.8 год |
| Час заряджання від сонячної панелі: | 1.8 год |
| Захист | |
| Захист від перенапруги: | є |
| Вихідні роз'єми | |
| Змінний струм: | 3 х 220-240 В |
| Прикурювач: | 1 |
| Вихід прикурювача: | 1 х 12В/30A |
| DC-роз'єм: | 1 |
| Вихід постійного струму: | 1 х 12В/30А |
| USB Type-A: | 2 |
| Вихід бездротової зарядки: | 1 х 15 Вт |
| Вихід USB Type-A: | 2 х 15 Вт |
| USB Type-C: | 2 |
| Вихід USB Type-C: | 2 х 100 Вт |
| Вхідні роз'єми | |
| Сонячна панель: | 1200 Вт |
| Максимальна вхідна потужність: | 1200 Вт |
| Особливості | |
| Бездротове заряджання: | є |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Ліхтарик: | є |
| Підсвічування: | є |
| Ручка для перенесення: | є |
| Швидке заряджання батареї : | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 510 х 350 х 312 мм |
| Вага: | 34.2 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Зарядна станція PowerPlant G24 2048Wh, 2400W (PB931392)
Зарядна станція PowerPlant G24 забезпечує безперебійне живлення під час надзвичайних ситуацій і діє як надійна резервне джерело живлення, що забезпечує необхідну потужність для безперебійної роботи вашого обладнання при припиненні основного живлення. Задовольняйте свої потреби в електроенергії G24 має ємність акумулятора 2048 Вт*год і вихідну потужність 2400 Вт. Він може керувати майже всіма електричними приладами та забезпечувати надійне резервне живлення для подорожей, кемпінгу, життя поза мережею та інших випадків.
Відгуки покупців про Зарядна станція PowerPlant G24 2048Wh, 2400W (PB931392)