Корпус Chieftec Uni Black без БЖ (BW-01B-OP)
Артикул: 601219
Арт. 601219
Характеристики Корпус Chieftec Uni Black без БЖ (BW-01B-OP)
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 1 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі вгорі |
| USB 3.х: | 1 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 4 |
| Кількість відсіків 3.5": | 6 |
| Кількість відсіків 5.25": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 240 мм / 360 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 410 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 157 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.6 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Вага: | 8.23 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 465 мм |
| Ширина: | 200 мм |
| Глибина: | 510 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Chieftec Uni Black без БЖ (BW-01B-OP)
BW-01B-OP — це високопродуктивний корпус для робочих станцій формату ATX, який поєднує в собі позачасову елегантну передню панель із сучасною конструкцією дверцят та необхідними фронтальними роз`ємами введення-виведення, включаючи порт USB Type-C. Він постачається з попередньо встановленим 120-мм вентилятором PWM HDB для тихої та тривалої роботи.
Корпус оснащений зручною системою знімних кошиків для накопичувачів, що відповідає вимогам творців цифрового контенту та забезпечує надійне довгострокове зберігання даних. Конструкція шасі передбачає отвори для менеджменту кабелів із гумовими заглушками, що гарантує акуратність збірки та ефективний повітряний потік.
Створений для підтримки сучасних систем робочих станцій, BW-01B-OP забезпечує продуктивність і стиль у витонченому професійному корпусі.
Корпус оснащений зручною системою знімних кошиків для накопичувачів, що відповідає вимогам творців цифрового контенту та забезпечує надійне довгострокове зберігання даних. Конструкція шасі передбачає отвори для менеджменту кабелів із гумовими заглушками, що гарантує акуратність збірки та ефективний повітряний потік.
Створений для підтримки сучасних систем робочих станцій, BW-01B-OP забезпечує продуктивність і стиль у витонченому професійному корпусі.
Відгуки покупців про Корпус Chieftec Uni Black без БЖ (BW-01B-OP)