Корпус Prologix E117 Slim 400W Black
Артикул: 558925
Арт. 558925
Акція! Весняний розпал цін! Застосуй промокод HRUSH5 та отримай додаткову знижку 5% від вказаної ціни!
Період акції: з 04.05.2026 по 17.05.2026Усі товари акції
Характеристики Корпус Prologix E117 Slim 400W Black
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | Mini-ITX |
| Типорозмір: | Mini-ITX |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | не встановлено |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі посередені |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 3 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 4 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 1 х 80 мм |
| Нижня панель (опція): | 1 х 60 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | 400 Вт |
| Розташування блоку живлення: | верхнє |
| Функція PFC: | пасивний |
| Додатково | |
| Максимальна висота кулера CPU: | 80 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.5 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 365 мм |
| Ширина: | 295 мм |
| Глибина: | 100 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Prologix E117 Slim 400W Black
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості.
Переваги Prologix:
Технологічність – використовуємо передові рішення для забезпечення високої продуктивності та ефективності наших товарів.
Надійність – вся техніка проходить багатоетапний контроль якості, що гарантує надійну та довговічну роботу.
Доступність – пропонуємо конкурентні ціни, які дають змогу купити якісну техніку недорого. Продукція Prologix продається з офіційною гарантією – це підтверджує нашу впевненість у якості та надійності товарів, що випускаються!
Переваги Prologix:
Технологічність – використовуємо передові рішення для забезпечення високої продуктивності та ефективності наших товарів.
Надійність – вся техніка проходить багатоетапний контроль якості, що гарантує надійну та довговічну роботу.
Доступність – пропонуємо конкурентні ціни, які дають змогу купити якісну техніку недорого. Продукція Prologix продається з офіційною гарантією – це підтверджує нашу впевненість у якості та надійності товарів, що випускаються!
Відгуки покупців про Корпус Prologix E117 Slim 400W Black
Хіти продажівДивитися все