Акумуляторна батарея CSB 12V 6.5AH (C) AGM
Артикул: 145743
Арт. 145743
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - AGM
/ Ємність батареї - 6.5 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Тип клем - F2
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 1.8 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея CSB 12V 6.5AH (C) AGM
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 6.5 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм розряду: | 100 А |
| Максимальний струм заряду: | 2.4 А |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік: | 40 % |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -15°C до +50°C |
| Тип клем: | F2 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 151 мм |
| Ширина: | 51 мм |
| Висота: | 94 мм |
| Вага: | 1.8 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея CSB 12V 6.5AH (C) AGM
CSB HR1224W (12V 24W / CELL) HR1224W Аккуулятор CSB HR1224W F2F1 (12В 24 ВАТ / яч.) Є батареєю спеціального призначення. Має підвищену енерговіддачу і підвищену на 20% в порівнянні з батареями загального призначення потужність. Термін служби до 5 років в буферному режимі роботи або витримують більше 260 циклів при 100% -му розряді в циклічному режимі роботи. Як і всі батареї, CSB HR1224W F2F1 є перезаряджати, дуже ефективним, имет низьку витік і зручний в обслуговуванні.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея CSB 12V 6.5AH (C) AGM