Акумуляторна батарея CSB 12V 7.2AH (GP1272, 28W) AGM
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | AGM |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 7.2 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Максимальний струм розряду: | 100 А |
| Максимальний струм заряду: | 2.1 А |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік: | 40 % |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -15°C до +50°C |
| Тип клем: | F2 |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 151 мм |
| Ширина: | 65 мм |
| Висота: | 94 мм |
| Вага: | 2.1 кг |
| Колір: | чорний |
Акумулятори вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W) - це свинцево-кислотна батарея з номінальною напругою 12В і ємністю 7 Ач. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W): електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї CSB 12В 7.2 Аг (GP1272 28W) за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключено до мережі.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея CSB 12V 7.2AH (GP1272, 28W) AGM
Прислали аккумуляторы 2021 года, обязательно уточняйте дату перед покупкой
Доброго дня! Дякуємо за ваш коментар. Дійсно, дана батарея могла надійти з попередньої поставки, тому на корпусі зазначений 2021 рік виробництва. AGM-акумулятори зберігаються на складі з дотриманням вимог виробника, що дозволяє зберігати їх повну працездатність. Після коректного підключення та повного заряджання батарея працює відповідно до заявлених характеристик.
Доставили за сутки, аккумулятор свежий, сделано во Вьетнаме. Спасибо