Акумуляторна батарея Hub Power HPL-128 12.8V 8AH LiFePO4
Артикул: 597429
Арт. 597429
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип АКБ - LiFePO4
/ Ємність батареї - 8 А·г
/ Номінальна напруга - 12 В
/ Матеріал корпуса - пластик
/ Вага - 1 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторна батарея Hub Power HPL-128 12.8V 8AH LiFePO4
| Тип | |
|---|---|
| Тип АКБ: | LiFePO4 |
| Основнi характеристики | |
| Ємність батареї: | 8 А·г |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Номінальна робоча температура: | 25°C |
| Робочий діапазон температур: | від -10°C до +60°C |
| Особливості | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні параметри | |
| Довжина: | 151 мм |
| Ширина: | 65 мм |
| Висота: | 94 мм |
| Вага: | 1 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторна батарея Hub Power HPL-128 12.8V 8AH LiFePO4
Hub Power HPL-128 – це літій-залізо-фосфатний акумулятор нового покоління, створений для стабільної роботи в умовах частих циклів розряду. На відміну від звичайних AGM батарей, які "вмирають" після 200-300 глибоких розрядів, технологія LiFePO4 дозволяє використовувати пристрій роками, забезпечуючи понад 3000-5000 циклів без значної втрати ємності.
Відгуки покупців про Акумуляторна батарея Hub Power HPL-128 12.8V 8AH LiFePO4