Акумуляторний миючий пилосос Rowenta X-Force Flex 10.80 Animal Aqua RH7AD5E0
Артикул: 600561
Арт. 600561
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
14 999 ₴
Безкоштовна доставка
17
9
15
14 999 ₴
В наявності
14 999 ₴
В наявності
від 883 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип прибирання - сухе + вологе прибирання
/ Живлення - акумулятор
/ Час роботи від акумулятора (звичайний режим) - 60 хв
/ Споживана потужність - 300 Вт
/ Випускний фільтр - HEPA
/ Рівень шуму - 78 дБ
/ Об'єм пилозбірника - 0.44 л
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акумуляторний миючий пилосос Rowenta X-Force Flex 10.80 Animal Aqua RH7AD5E0
| Тип | |
|---|---|
| Тип пилососу: | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання: | сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника: | контейнер |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим): | 60 хв |
| Час повного заряджання акумулятора: | 6 год |
| Напруга акумулятора: | 25.2 В |
| Потужність | |
| Потужність всмоктування: | 120 Вт |
| Регулятор потужності: | на ручці |
| Кількість рівнів потужності: | 2 режими + Турбо-режим |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Основнi характеристики | |
| Випускний фільтр: | HEPA |
| Рівень шуму: | 78 дБ |
| Об'єм пилозбірника : | 0.44 л |
| Особливості | |
| Збір рідини: | відсутній |
| Циклонна система: | є |
| Еко-режим: | є |
| Турбо-режим: | є |
| Насадки | |
| Підлога/Килим: | є |
| Для меблів: | є |
| Щілинна: | є |
| Міні-турбощітка: | є |
| Модуль для вологого прибирання: | є |
| Індикація | |
| Індикатор заряду: | є |
| Індикатор заповнення пилозбірника: | є |
| Конструктивні особливості | |
| Знімний пилосос: | зі знімним пилососом |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| LED-підсвічування щітки: | з підсвічуванням |
| Настінне кріплення: | в комплекті |
| Тип ручки: | пряма |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 3.8 кг |
| Колір: | чорний / блакитний |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту постачання: | пилосос, турбощітка, щілинна насадка, насадка для м'яких меблів, 2 Easy-щітки, насадка Aqua, 2 мікрофібри, додатковий фільтр, зарядна база (настінне кріплення), зарядний пристрій |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акумуляторний миючий пилосос Rowenta X-Force Flex 10.80 Animal Aqua RH7AD5E0
Відкрийте новий рівень прибирання з Rowenta X-Force Flex 10.80 — ультралегким бездротовим вертикальним пилососом, який поєднує потужне всмоктування, тривалий час роботи та розумні функції. Завдяки вдосконаленій потужності всмоктування до 120 Air Watts, X-Force Flex 10.80 забезпечує всю необхідну потужність, інтелект і свободу для ефективного та комфортного прибирання.
Глибоке очищення
Ідеальна чистота без зусиль завдяки потужності всмоктування до 120 Air Watts.
Інтелектуальне прибирання
Автоматичне налаштування потужності залежно від типу підлоги завдяки системі Smart Control Display.
Тривалий час роботи
До 60 хвилин автономної роботи для безперервного прибирання (при використанні ручного режиму в положенні Eco).
Легкість використання
Комфортне прибирання завдяки надлегкій конструкції — лише 1,1 кг у ручному режимі.
Зручний контроль
Регулюйте потужність, контролюйте заряд батареї та отримуйте нагадування про очищення фільтра.
Базовий набір для прибирання
Комплексний догляд за домом: підлога, стеля, текстиль і важкодоступні місця.
Висока фільтрація
Ефективна фільтрація (99,9%) уловлює найдрібніший пил, алергени та пилових кліщів.
Ремонтопридатність 15 років
Довговічність завдяки можливості ремонту у глобальній мережі сервісних центрів.
Глибоке очищення
Ідеальна чистота без зусиль завдяки потужності всмоктування до 120 Air Watts.
Інтелектуальне прибирання
Автоматичне налаштування потужності залежно від типу підлоги завдяки системі Smart Control Display.
Тривалий час роботи
До 60 хвилин автономної роботи для безперервного прибирання (при використанні ручного режиму в положенні Eco).
Легкість використання
Комфортне прибирання завдяки надлегкій конструкції — лише 1,1 кг у ручному режимі.
Зручний контроль
Регулюйте потужність, контролюйте заряд батареї та отримуйте нагадування про очищення фільтра.
Базовий набір для прибирання
Комплексний догляд за домом: підлога, стеля, текстиль і важкодоступні місця.
Висока фільтрація
Ефективна фільтрація (99,9%) уловлює найдрібніший пил, алергени та пилових кліщів.
Ремонтопридатність 15 років
Довговічність завдяки можливості ремонту у глобальній мережі сервісних центрів.
Відгуки покупців про Акумуляторний миючий пилосос Rowenta X-Force Flex 10.80 Animal Aqua RH7AD5E0