Акустична система Esperanza EP141 Black
Артикул: 339015
Арт. 339015
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Живлення - від USB
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 5 Вт
/ Аудіо - AUX
/ Матеріал корпусу - пластик
/ Колір - чорний з помаранчевим
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система Esperanza EP141 Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | стаціонарні |
| Живлення | |
| Живлення: | від USB |
| Загальні дані | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Потужність: | 5 Вт |
| Частотний діапазон: | 20 - 18 000 Гц |
| Роз'єми | |
| Аудіо: | AUX |
| Колонки | |
| Потужність сателітів: | 2 х 2,5 Вт |
| Габарити сателітів: | 105 х 105 х 95 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага загальна: | 0.49 кг |
| Колір: | чорний з помаранчевим |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система Esperanza EP141 Black
Високоякісні стереоколонки Esperanza для ноутбуків і настільних комп"ютерів. Вони забезпечують чітку і природну якість звуку. Елегантний дизайн робить їх добре придатними для вашого столу з ЖК-монітором і іншими аксесуарами. Вони добре працюють з усіма комп"ютерами з аудіо-виходами. Високоякісні матеріали, використовувані для їх виготовлення, служать для захисту від статичної електрики та електромагнітних завад.
Відгуки покупців про Акустична система Esperanza EP141 Black