Акустична система Redragon Ranch GS513 Black (72009)
Артикул: 584112
Арт. 584112
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Живлення - від USB
/ Формат акустики - 2.0
/ Потужність - 6 Вт
/ Матеріал корпусу - пластик
/ Колір - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Акустична система Redragon Ranch GS513 Black (72009)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | стаціонарні |
| Живлення | |
| Живлення: | від USB |
| Загальні дані | |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Кількість смуг: | 1 |
| Потужність: | 6 Вт |
| Частотний діапазон: | 200 - 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум: | >60 дБ |
| Інтерфейси | |
| 3.5 мм (mini-jack): | є |
| Особливості | |
| Підсвічування: | є |
| Колонки | |
| Потужність сателітів: | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів: | пластик |
| Габарити сателітів: | 68 х 148 х 100 мм |
| Кількість колонок: | 2 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага загальна: | 0.58 кг |
| Колір: | чорний |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | акустична система, посібник користувача |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Акустична система Redragon Ranch GS513 Black (72009)
Акустична система Redragon Ranch GS513 – це ідеальне рішення для користувачів, які шукають компактний, стильний та функціональний звук для свого робочого столу, геймерського куточка чи ноутбука.
Колонки виконані у стильному, ігровому дизайні з чіткими лініями. Корпус виготовлений із міцного пластику.
Головною візуальною особливістю є червоне світлодіодне підсвічування. Воно створює динамічну атмосферу під час гри або перегляду фільмів, підкреслюючи приналежність до геймерської лінійки Redragon.
Колонки не потребують мережного джерела живлення. Просто підключіть колонки до USB-роз’єму комп’ютера і насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити до аудіороз’єму вашого персонального комп’ютера, оскільки дана модель не обладнана інтегрованою звуковою картою.
Регулятор гучності розташований на кабелі, що забезпечує зручний доступ до налаштувань.
Колонки виконані у стильному, ігровому дизайні з чіткими лініями. Корпус виготовлений із міцного пластику.
Головною візуальною особливістю є червоне світлодіодне підсвічування. Воно створює динамічну атмосферу під час гри або перегляду фільмів, підкреслюючи приналежність до геймерської лінійки Redragon.
Колонки не потребують мережного джерела живлення. Просто підключіть колонки до USB-роз’єму комп’ютера і насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити до аудіороз’єму вашого персонального комп’ютера, оскільки дана модель не обладнана інтегрованою звуковою картою.
Регулятор гучності розташований на кабелі, що забезпечує зручний доступ до налаштувань.
Відгуки покупців про Акустична система Redragon Ranch GS513 Black (72009)