Блок живлення Chieftec GPA-450S8
Артикул: 25958
Арт. 25958
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 27.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 450 Вт
/ Форм-фактор - PS II
/ Модульне підключення - без модульного підключення
/ Наявність підсвічування - без підсвічування
/ Охолодження - 1х120 мм
/ PFC (Power Factor Correction) - активний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Блок живлення Chieftec GPA-450S8
| Загальні дані | |
|---|---|
| Потужність: | 450 Вт |
| Форм-фактор: | PS II |
| Роз'єми | |
| 4-pin CPU: | 1 |
| PCI-E 6+2pin: | 1 |
| SATA: | 3 |
| Molex: | 2 |
| Floppy: | 1 |
| Максимальне навантаження | |
| +5V: | 18А |
| +3.3V: | 22А |
| +12V1: | 21А |
| +12V2: | 18А |
| +5Vsb: | 2.5А |
| -12V: | 0.3А |
| Особливості | |
| Модульне підключення: | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування: | без підсвічування |
| Додатково | |
| Охолодження: | 1х120 мм |
| ККД: | 80% |
| Вхідна напруга: | 230 В |
| PFC (Power Factor Correction): | активний |
| Технології захисту | |
| OPP/OLP (захист від перевантаження): | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі): | є |
| SCP (захист від короткого замикання): | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі): | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги): | є |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 150х140х87 мм |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Блок живлення Chieftec GPA-450S8
Модель GPA-450S8 відноситься до серії блоків живлення CHIEFTEC iArena, що добре відома не тільки своєю економічністю і екологічною безпекою, але і відповідає специфікації новітнього стандарту ATX 12V 2.3. Завдяки високій якості виготовлення, ефективності> 80%, а також дуже привабливою ціною, даний блок є одним з кращих в своєму класі; часто прописується в бюджетних збірках для дому та проектах системної інтеграції. Крім того, він сумісний з усіма новітніми процесорами і відеокартами останнього покоління.
Відгуки покупців про Блок живлення Chieftec GPA-450S8
Олександр
03.12.2022
Офігенний блок живлення, дуже швидко передзвонили і ще швидше відправили, лякую все сподобалось