Cоковижималка Panasonic MJ-L500STQ
Артикул: 119671
Арт. 119671
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
8 999 ₴
В наявності
8 999 ₴
В наявності
від 3 000 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип соковижималки - шнекова
/ Потужність - 150 Вт
/ Об'єм резервуару для соку - 0.9 л
/ Кількість швидкостей - 1 швидкість
/ Об'єм резервуару для вичавок - 1.2 л
/ Керування - механічне
/ Матеріал корпуса - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Cоковижималка Panasonic MJ-L500STQ
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип соковижималки: | шнекова |
| Сфера призначення: | побутова |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 150 Вт |
| Об'єм резервуару для соку: | 0.9 л |
| Кількість швидкостей: | 1 швидкість |
| Об'єм резервуару для вичавок: | 1.2 л |
| Керування: | механічне |
| Функції | |
| Крапля-стоп: | є |
| Насадки | |
| Насадка для цитрусових: | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів: | відсутня |
| Насадка для смузі: | відсутня |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від невірного збирання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Особливості | |
| Автоматичне відкидання вичавок: | є |
| Нековзкі ніжки: | є |
| З'ємний контейнер для вичавок: | є |
| Додатково | |
| Додатково: | насадка для заморожених продуктів |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Колір: | нержавіюча сталь з чорним |
| Вага: | 4 кг |
| Розміри: | 43.2 x 18.5 x 17.6 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Cоковижималка Panasonic MJ-L500STQ
Під час вичавлювання інгредієнтів шнек обертається повільно. Корисні речовини не будуть втрачені внаслідок нагрівання та окислення під час тертя, як у звичайних соковитискачах. Можливість зробити сік із м'яких, твердих чи заморожених інгредієнтів. Сік триваліший час зберігатиме смак і однорідну консистенцію. Вітамін С запобігає пошкодженням. Різноманітність рецептів (соки, смузі, джеми, супи, пюре тощо). Насадка для заморожених продуктів. Автоматичний очищувач, що запобігає засміченню фільтра. Кришка з носиком із функцією "Крапля стоп". Переривач ланцюга для захисту двигуна від перегріву.
Відгуки покупців про Cоковижималка Panasonic MJ-L500STQ