Cоковижималка Sencor SJE 5050SS
Артикул: 324483
Арт. 324483
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 199 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
5 199 ₴
В наявності
5 199 ₴
В наявності
від 1 300 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип соковижималки - відцентрова
/ Потужність - 1200 Вт
/ Об'єм резервуару для соку - 1.0 л
/ Кількість швидкостей - 5 швидкостей
/ Об'єм резервуару для вичавок - 2.0 л
/ Керування - механічне
/ Матеріал корпуса - нержавіюча сталь
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Cоковижималка Sencor SJE 5050SS
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип соковижималки: | відцентрова |
| Сфера призначення: | побутова |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Об'єм резервуару для соку: | 1.0 л |
| Кількість швидкостей: | 5 швидкостей |
| Об'єм резервуару для вичавок: | 2.0 л |
| Керування: | механічне |
| Функції | |
| Крапля-стоп: | є |
| Насадки | |
| Насадка для цитрусових: | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів: | відсутня |
| Насадка для смузі: | є |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від невірного збирання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Особливості | |
| Автоматичне відкидання вичавок: | є |
| Жолоб на ціле яблуко: | є |
| Нековзкі ніжки: | є |
| З'ємний контейнер для вичавок: | є |
| Додатково | |
| Діаметр завантажувального отвору: | 75 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Колір: | нержавіюча сталь з чорним |
| Вага: | 4.1 кг |
| Розміри: | 42.5 x 31.5 x 21.5 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Cоковижималка Sencor SJE 5050SS
Особливості:
Насолоджуйтеся свіжим і здоровим соком
Широкий завантажувальний тубус (75 мм) для зручного наповнення
Автоматичне відділення м"якуша
5 швидкостей для оптимального віджимання соку
Контейнер для м"якуша об"ємом 2 л
Місткість для соку об"ємом 1 л
Цифрове управління з ЖКИ дисплеєм
Збірка соку з нержавіючої сталі
Мікроситечко, що фільтрує, з нержавіючої сталі для оптимального віджимання соку
Прозора кришка для зручності спостереження за процесом віджимання соку
Високоефективний двигун з потужністю 1 200 Вт
Просте очищення усіх знімних частин
Потрійний захист:
- Двигун включається тільки у тому випадку, якщо прилад правильно зібраний
- Функція автоматичного відключення у разі зняття кришки
- Функція автоматичного відключення у разі перегрівання двигуна
Насолоджуйтеся свіжим і здоровим соком
Широкий завантажувальний тубус (75 мм) для зручного наповнення
Автоматичне відділення м"якуша
5 швидкостей для оптимального віджимання соку
Контейнер для м"якуша об"ємом 2 л
Місткість для соку об"ємом 1 л
Цифрове управління з ЖКИ дисплеєм
Збірка соку з нержавіючої сталі
Мікроситечко, що фільтрує, з нержавіючої сталі для оптимального віджимання соку
Прозора кришка для зручності спостереження за процесом віджимання соку
Високоефективний двигун з потужністю 1 200 Вт
Просте очищення усіх знімних частин
Потрійний захист:
- Двигун включається тільки у тому випадку, якщо прилад правильно зібраний
- Функція автоматичного відключення у разі зняття кришки
- Функція автоматичного відключення у разі перегрівання двигуна
Відгуки покупців про Cоковижималка Sencor SJE 5050SS