Cоковижималка Sencor SSJ 4042RD
Артикул: 177579
Арт. 177579
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 189 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
4 189 ₴
В наявності
4 189 ₴
В наявності
від 1 397 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип соковижималки - шнекова
/ Потужність - 400 Вт
/ Об'єм резервуару для соку - 0.8 л
/ Кількість швидкостей - 1 швидкість
/ Об'єм резервуару для вичавок - 0.8 л
/ Керування - механічне
/ Матеріал корпуса - метал, пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Cоковижималка Sencor SSJ 4042RD
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип соковижималки: | шнекова |
| Сфера призначення: | побутова |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 400 Вт |
| Об'єм резервуару для соку: | 0.8 л |
| Кількість швидкостей: | 1 швидкість |
| Об'єм резервуару для вичавок: | 0.8 л |
| Керування: | механічне |
| Функції | |
| Крапля-стоп: | є |
| Насадки | |
| Насадка для цитрусових: | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів: | є |
| Насадка для смузі: | відсутня |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від невірного збирання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Особливості | |
| Автоматичне відкидання вичавок: | є |
| Нековзкі ніжки: | є |
| З'ємний контейнер для вичавок: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпуса: | метал, пластик |
| Колір: | чорний з червоним |
| Вага: | 4.1 кг |
| Розміри: | 42.5 x 23.5 x 21 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Cоковижималка Sencor SSJ 4042RD
Високоефективне витискання соку.
Автоматичне відокремлення м`якоті.
Контейнер для м`якуша об`ємом 0.8 л.
Ємність для соку об`ємом 0.8 л.
Фільтруюча мікросітка з нержавіючої сталі.
Прозорий лоток віджимання для зручності спостереження за перебігом віджимання соку.
Високопродуктивний двигун потужністю 400 Вт.
Потрійний захист:
- Двигун вмикається тільки в тому випадку, якщо пристрій правильно зібраний
- Функція автоматичного вимкнення у разі зняття кришки
- Функція автоматичного відключення у разі перегріву двигуна
Повільна швидкість 60 об/хв. для збереження всіх вітамінів та ензимів
Нековзні ніжки з присосками для надійного користування
Надійний двигун, розрахований на 15 хвилин безперервного віджиму соку
Довжина шнура живлення: 110 см
Автоматичне відокремлення м`якоті.
Контейнер для м`якуша об`ємом 0.8 л.
Ємність для соку об`ємом 0.8 л.
Фільтруюча мікросітка з нержавіючої сталі.
Прозорий лоток віджимання для зручності спостереження за перебігом віджимання соку.
Високопродуктивний двигун потужністю 400 Вт.
Потрійний захист:
- Двигун вмикається тільки в тому випадку, якщо пристрій правильно зібраний
- Функція автоматичного вимкнення у разі зняття кришки
- Функція автоматичного відключення у разі перегріву двигуна
Повільна швидкість 60 об/хв. для збереження всіх вітамінів та ензимів
Нековзні ніжки з присосками для надійного користування
Надійний двигун, розрахований на 15 хвилин безперервного віджиму соку
Довжина шнура живлення: 110 см
Відгуки покупців про Cоковижималка Sencor SSJ 4042RD