Дриль-шурупокрут Makita DF332DWYE
Артикул: 607545
Арт. 607545
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
10 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
10 999 ₴
В наявності
10 999 ₴
В наявності
від 3 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Дриль-шурупокрут Makita DF332DWYE
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип пристрою: | дриль-шурупокрут |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Тип патрона: | швидкозатискний |
| Діаметр патрона: | 0.8 - 10 мм |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 12 В |
| Місткість акумулятора (діапазон): | 1,2-1,5 А/год |
| Ємність аккумулятору: | 1,5 А/год |
| Безщітковий двигун: | є |
| Підсвічування робочої зони: | є |
| Регулювання крутного моменту: | є |
| Реверс: | є |
| Акумулятор у комплекті: | є |
| Додаткова акумуляторна батарея: | є |
| Кейс: | є |
| Біт-насадки у комплекті: | є |
| Вага: | 1 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Дриль-шурупокрут Makita DF332DWYE
Бездротовий компактний інструмент Makita DF332DWYE поєднує функції дриля та шуруповерта. Живиться електроінструмент від 10.8 В батареї, у комплекті йде 2 акумулятори по 1.5 Агод, зарядний пристрій DC10WD. Безщітковий мотор розвиває на 1-ій швидкості 0-450 об/хв, на 2-ій 0-1500 об/хв. Максимальний діаметр свердління сталі 10 мм, деревини — 28 мм. Крутний момент сягає 35 Нм. У швидкозатискний патрон кріпиться оснастка зі 0.8-10 мм хвостовиком. Вкладений безударний дриль-шуруповерт у місткий кейс.
Відгуки покупців про Дриль-шурупокрут Makita DF332DWYE