Духова шафа Siemens CS736G1B1
Артикул: 526568
Арт. 526568
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
105 773 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
105 773 ₴
В наявності
105 773 ₴
В наявності
від 17 629 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - електрична
/ Об'єм - 47 л
/ Конвекція - з конвекцією
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Керування - сенсорне
/ Клас енергоспоживання - А+
/ Габарити (ШхВхГ) - 594 х 455 х 548 мм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Духова шафа Siemens CS736G1B1
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | електрична |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм: | 47 л |
| Оснащення | |
| Конвекція: | з конвекцією |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Гриль: | електричний гриль |
| Таймер: | є |
| Кількість стекол дверцят: | 3 |
| Метод очищення: | гідролітичний (очищення парою) |
| Тип напрямляючих: | знімні (дротові) |
| Довідник дверцят: | є |
| Вентилятор охолодження: | відсутній |
| Решітка / Деко: | є |
| Керування | |
| Керування: | сенсорне |
| Перемикачі: | сенсорні |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Енергоефективність | |
| Потужність підключення: | 3300 Вт |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Напруга: | 220-240 В |
| Програми та функції | |
| Кількість програм: | 17 |
| Функція НВЧ: | відсутня |
| Функція пароварки: | відсутня |
| Програми: | 4D-гаряче повітря, великий гриль, верхнє + нижнє нагрівання, гаряче повітря gentle, гриль + гаряче повітря, малий гриль, нижнє нагрівання, піца, підігрівання посуду, приготування на парі, розморожування, регенерація, томління |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 594 х 455 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 560-568 x 450-455 x 550 мм |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Духова шафа Siemens CS736G1B1
Духова шафа Siemens CS736G1B1 - це передовий прилад, який об’єднує в собі високотехнологічні рішення і стильний дизайн. Цю електричну компактну духову шафу розроблено для надання широкого спектра можливостей приготування в компактному форматі. З численними функціями та інноваційними рішеннями CS736G1B1 є ідеальним варіантом для сучасних кухонь, які цінують якість та ефективність. З її просторою внутрішньою камерою, високою енергоефективністю, функцією конвекції та інтуїтивним дисплеєм ця духова шафа надає багатофункціональне та ефективне рішення для приготування їжі. Незалежно від того, випікаєте ви, готуєте на грилі або використовуєте інші функції, CS736G1B1 гарантує рівномірні та надійні результати, роблячи цей прилад цінним активом у будь-якій кухні.
Відгуки покупців про Духова шафа Siemens CS736G1B1