Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B850 850VA
Артикул: 137283
Арт. 137283
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Призначення - споживчі
/ Тип архітектури - лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
/ Потужність повна - 850 VA
/ Потужність активна - 510 Вт
/ Форма вихідного сигналу - апроксимована (ступінчаста) синусоїда
/ Вхідна напруга - 140-275 В
/ Вихідна напруга - 200-240 В
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B850 850VA
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | споживчі |
| Основнi характеристики | |
| Тип архітектури: | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Потужність повна: | 850 VA |
| Потужність активна: | 510 Вт |
| Форма вихідного сигналу: | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Вхідна напруга: | 140-275 В |
| Вихідна напруга: | 200-240 В |
| Час перемикання: | 4-8 мс |
| Батарея | |
| Акумуляторна батарея: | внутрішня |
| Кількість батарей: | 1 |
| Ємність батарей: | 8 Агод |
| Вихідні розетки | |
| Кількість вихідних розеток: | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko): | 2 |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від високовольтних стрибків: | є |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ШхВхГ): | 100х140х280 мм |
| Вага: | 5.5 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B850 850VA
Безперебійне живлення запобігає втраті даних
Захищає ваше високочутливе і цінне обладнання.
Компактне і надійне ідеально для будинку і невеликого офісу.
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
Світлодіодна індикація статусу
Захист від коротких замикань
Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок
Звукове і візуальне сповіщення про події
Захист батареї від перезаряду і глибокого розряду
Захищає ваше високочутливе і цінне обладнання.
Компактне і надійне ідеально для будинку і невеликого офісу.
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
Світлодіодна індикація статусу
Захист від коротких замикань
Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок
Звукове і візуальне сповіщення про події
Захист батареї від перезаряду і глибокого розряду
Відгуки покупців про Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B850 850VA