Джерело безперебійного живлення FrimeCom V-1500 LED
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип архітектури: | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Потужність повна: | 1500 VA |
| Потужність активна: | 900 Вт |
| Форма вихідного сигналу: | апроксимована синусоїда |
| Вхідна напруга: | 145-290 В |
| Вихідна напруга: | 200-255 В |
| Час перемикання: | <10 мс |
| Батарея | |
| Акумуляторна батарея: | внутрішня |
| Кількість батарей: | 2 |
| Ємність батарей: | 2х9 Агод |
| Вихідні розетки | |
| Кількість вихідних розеток: | 3 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko): | 3 |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Габарити (ШхВхГ): | 345х142х162 мм |
| Вага: | 9.8 кг |
| Колір: | чорний |
Відгуки покупців про Джерело безперебійного живлення FrimeCom V-1500 LED
Доброго дня, когда появится в наличии?
Доброго дня. Товар очікується в квітні.
Добрый день !покупали для ps5 , так как часто начали отключать свет , ребята молодцы , быстро отправили ! Бесперебойник со своей задачей справляется , мы довольны, спасибо
Безперебійник відправили швидко, працює добре, 10 хвилин спокійно тримає до останньої поділки. Дякую магазину.
Вага в описі 14.8кг а по факту 9.5 це насторожило при отримувані.
якщо підключити ноут 120 В. на скільки вистачить ?
Добрий день! При підключенні ноутбука потужністю 120 Вт автономна робота ДБЖ складе приблизно 20-30 хвилин, залежно від рівня заряду батареї ноутбука та умов навантаження. Точний час залежить від моделі ноутбука та його енергоспоживання.
Отримав замовлення, поки все працює добре, швидка доставка! В описі вказано вагу 14.8 кг, але по факту с коробкою вага становить 10 кг.
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Інформацію про вагу вже передано на виправлення.
Дякую продавцю,відправили швидко прибуло ще швидше. Працює тихо, скільки триває батарея не провіряв, хватає щоб спокійно виключити комп'ютер або піти та запустити генератор. Щиро дякую безперебійний супер.
Дякую магазину. Дуже задоволена якістю товара та обслуговування!