Графічний монітор Bosto BT-16HDRPO
Артикул: 574041
Арт. 574041
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 01.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 344.16 х 193.59 мм
/ Змінні наконечники - 10
/ Рівень чутливості пера - 16384
/ Точність позиціонування - ±0.25 мм
/ Швидкість зчитування - 220 PPS
/ Вага - 3 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний монітор Bosto BT-16HDRPO
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний монітор |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану: | 1920х1080 |
| Технологія виготовлення матриці: | IPS |
| Яскравість: | 230 кд/м2 |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Час відгуку: | 25 мс |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 344.16 х 193.59 мм |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey): | 8 |
| Роздільна здатність: | 5080 lpi |
| Діагональ: | 15.6" |
| Загальна кількість кнопок: | 8 |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Тип підключення: | дротове |
| Комплектація | |
| Змінні наконечники: | 10 |
| Рукавичка: | є |
| Кабель: | є |
| Підставка для монітора: | є |
| Підставка / чохол для пера: | підставка |
| Документація: | є |
| Додатково: | серветка для протирання, фетровий мішечок |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 16384 |
| Точність позиціонування: | ±0.25 мм |
| Швидкість зчитування: | 220 PPS |
| Перо: | W09 |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера: | 15 мм |
| Тип пера: | пасивне (без джерела живлення) |
| Iнтерфейс підключення | |
| USB Type-C: | є |
| HDMI: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 439 x 254 x 15 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний монітор Bosto BT-16HDRPO
BT-16HDRPO Поєднання технологічної точності та душевного тепла. Цей пристрій дозволяє малювати не просто зображення — а цілі настрої, які відчуваються навіть поза екраном.
Відгуки покупців про Графічний монітор Bosto BT-16HDRPO