Хлібопіч Tefal Bread of the World PF611838
Артикул: 507773
Арт. 507773
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Максимальна вага випічки - 1500 г
/ Форма випічки - прямокутна форма
/ Кількість програм випікання - 19 програм
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Диспенсер - без диспенсера
/ Вибір кольору скоринки - є
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Хлібопіч Tefal Bread of the World PF611838
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність: | 1600 Вт |
| Максимальна вага випічки: | 1500 г |
| Форма випічки: | прямокутна форма |
| Кількість програм випікання: | 19 програм |
| Оснащення | |
| Дисплей : | з дисплеєм |
| Таймер/Відтермінування старту: | є |
| Диспенсер : | без диспенсера |
| Оглядове вікно: | є |
| Дві форми випікання: | так |
| Керування | |
| Керування : | кнопкове |
| Програми | |
| Пшеничний хліб: | є |
| Бородінський хліб: | є |
| Дієтичний хліб: | є |
| Хліб без клейковини: | є |
| Французький хліб: | є |
| Швидка випічка: | є |
| Варення: | є |
| Інші програми: | чіабатта, гріссіні, піти, сендвіч-хліб, приготування дрібного хліба |
| Програми приготування тіста | |
| Бездріжджове тісто: | є |
| Дріжджове тісто: | є |
| Додатково | |
| Вибір кольору скоринки: | є |
| Вибір розміру випічки: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 7.93 кг |
| Розміри: | 273 х 330 х 404 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Хлібопіч Tefal Bread of the World PF611838
З хлібопічкою Bread of the World PF611838 від Tefal так легко створювати різноманітні смаки хліба. Експериментуйте та здивуйте своїх гостей! Насолоджуйтесь різноманітністю смаків. Спеціальний піддон для різних видів хліба, а також книга рецептів на будь-який смак. Створюйте свої рецепти булочок і багетів!
Готуйте булочки, багети, гріссіні, чіабатту і багато іншого за допомогою плоских листів, листів для багетів і пекарського приладдя!
Однорідне замішування
Завдяки 2 напрямним з протилежним витком обертання ви отримуєте ідеальне тісто.
Готуйте хліб на свій смак
3 налаштування ваги від 750 г до 1.5 кг 3 рівні підрум’янювання - все для ідеального результату випічки щоразу.
Набагато більше, ніж просто хліб
Готуйте й інші домашні заготовки: торт, тісто для піци, джем і макарони.
Легкість використання
19 автоматичних програм для приготування смачного свіжого хліба.
Свіжоспечений хліб коли вам зручно
Запрограмуйте відкладений старт, щоб випікати хліб у зручний для вас час.
Translated with DeepL.com (free version)
Готуйте булочки, багети, гріссіні, чіабатту і багато іншого за допомогою плоских листів, листів для багетів і пекарського приладдя!
Однорідне замішування
Завдяки 2 напрямним з протилежним витком обертання ви отримуєте ідеальне тісто.
Готуйте хліб на свій смак
3 налаштування ваги від 750 г до 1.5 кг 3 рівні підрум’янювання - все для ідеального результату випічки щоразу.
Набагато більше, ніж просто хліб
Готуйте й інші домашні заготовки: торт, тісто для піци, джем і макарони.
Легкість використання
19 автоматичних програм для приготування смачного свіжого хліба.
Свіжоспечений хліб коли вам зручно
Запрограмуйте відкладений старт, щоб випікати хліб у зручний для вас час.
Translated with DeepL.com (free version)
Відгуки покупців про Хлібопіч Tefal Bread of the World PF611838