Хлібопіч Tefal Pain Dore PF210138
Артикул: 560078
Арт. 560078
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Максимальна вага випічки - 1000 г
/ Форма випічки - прямокутна форма
/ Кількість програм випікання - 12 програм
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Диспенсер - без диспенсера
/ Вибір кольору скоринки - є
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Хлібопіч Tefal Pain Dore PF210138
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність: | 720 Вт |
| Максимальна вага випічки: | 1000 г |
| Форма випічки: | прямокутна форма |
| Кількість програм випікання: | 12 програм |
| Оснащення | |
| Дисплей : | з дисплеєм |
| Таймер/Відтермінування старту: | є |
| Диспенсер : | без диспенсера |
| Керування | |
| Керування : | сенсорне |
| Програми | |
| Пшеничний хліб: | є |
| Житній хліб: | є |
| Дієтичний хліб: | є |
| Хліб без клейковини: | є |
| Французький хліб: | є |
| Швидка випічка: | є |
| Варення: | є |
| Інші програми: | швидка випічка, каша, пельмені |
| Програми приготування тіста | |
| Бездріжджове тісто: | є |
| Піцца: | є |
| Додатково | |
| Вибір кольору скоринки: | є |
| Вибір розміру випічки: | є |
| Підтримка температури: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | білий |
| Вага: | 3.9 кг |
| Розміри: | 356 х 318 х 339 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Хлібопіч Tefal Pain Dore PF210138
Хлібопічка Tefal Pain Dore PF210138 пропонує 12 автоматичних програм. Серед програм для хлібної випічки є й додаткові програми, що дають змогу готувати в цьому апараті ще й джем, каші, крупи. Крім базових і популярних сортів хліба (класичний, житній, французький) є режим для хліба без глютену, 2 режими швидкого випікання. Особливо порадує господинь режим замішування дріжджового тіста, що дасть змогу приготувати пельмені, піцу, пиріжки з меншими зусиллями.
Модель дає змогу випікати хлібобулочні вироби вагою 500, 750 і 1000 грамів. Є три ступені готовності — від легкого до сильного підрум"янення.
Відкладений старт і підігрівання.
Функція відкладеного старту дає змогу відтермінувати запуск випікання на термін до 15 годин. Функція підігрівання готового продукту запускається автоматично після закінчення приготування. Тривалість режиму підігрівання 1 година.
Керування.
Панель керування складається з монохромного РК-дисплея, кнопок керування й переліку з 12 програм. Всі кнопки та програми позначені графічно, у доступній формі, завдяки чому керування не викликає ускладнень.
Модель дає змогу випікати хлібобулочні вироби вагою 500, 750 і 1000 грамів. Є три ступені готовності — від легкого до сильного підрум"янення.
Відкладений старт і підігрівання.
Функція відкладеного старту дає змогу відтермінувати запуск випікання на термін до 15 годин. Функція підігрівання готового продукту запускається автоматично після закінчення приготування. Тривалість режиму підігрівання 1 година.
Керування.
Панель керування складається з монохромного РК-дисплея, кнопок керування й переліку з 12 програм. Всі кнопки та програми позначені графічно, у доступній формі, завдяки чому керування не викликає ускладнень.
Відео
Відгуки покупців про Хлібопіч Tefal Pain Dore PF210138