Хлібопіч Tefal Pain et Tresors PF250135
Артикул: 459081
Арт. 459081
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Максимальна вага випічки - 1000 г
/ Форма випічки - прямокутна
/ Кількість програм випікання - 28
/ Дисплей - є
/ Різновид керування - кнопкове
/ Пшеничний хліб - є
/ Житній хліб - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Хлібопіч Tefal Pain et Tresors PF250135
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність: | 700 Вт |
| Максимальна вага випічки: | 1000 г |
| Форма випічки: | прямокутна |
| Кількість програм випікання: | 28 |
| Оснащення | |
| Дисплей : | є |
| Оглядове вікно: | є |
| Керування | |
| Різновид керування : | кнопкове |
| Програми | |
| Пшеничний хліб: | є |
| Житній хліб: | є |
| Бородінський хліб: | є |
| Дієтичний хліб: | є |
| Хліб без клейковини: | є |
| Французький хліб: | є |
| Швидка випічка: | є |
| Йогурт : | є |
| Варення: | є |
| Інші програми: | торт, макарони, тільки приготування, каша, пластівці, питний йогурт, сир |
| Програми приготування тіста | |
| Бездріжджове тісто: | є |
| Дріжджове тісто: | є |
| Піцца: | є |
| Додатково | |
| Вибір кольору скоринки: | є |
| Вибір розміру випічки: | є |
| Підтримка температури: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | білий |
| Вага: | 4.45 кг |
| Розміри: | 318 х 356 х 362 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Хлібопіч Tefal Pain et Tresors PF250135
Pain & Tresors PF250135: найдосконаліша та найуніверсальніша хлібопічка від Tefal. Насолоджуйтеся свіжим, смачним домашнім хлібом та іншими смаколиками.
20 автоматичних програм.
20 автоматичних програм для легкого приготування домашнього хліба та багато чого іншого: тістечка, макарони, тісто для піци, джем, каші, пластівці, йогурт, питний йогурт і сир. Включає 3 програми без глютену.
Родзинка для ваших страв.
Додайте у свої продукти горіхи, родзинки або шоколадну стружку за допомогою автоматичного дозатора.
Свіжий хліб всього за кілька кроків.
Усе в автоматичному режимі! Помістіть інгредієнти у форму для хліба, виберіть програму, і хлібопічка зробить всю роботу за вас - від замішування до випічки! Слідкуйте за процесом приготування за допомогою широкоекранної панелі для чіткої індикації параметрів і часу!
3 налаштування ваги та 3 рівні підрум'янювання.
Від 500 г до 1 кг хліба для великої або маленької порції. Виберіть колір скоринки: від злегка просмаженої до дуже хрусткої.
Готуйте домашні молочні продукти.
У спеціальній каструлі приготуйте до 1 л йогурту. Використовуйте фільтр, що входить до комплекту, щоб приготувати сир.
Свіжоспечений хліб у будь-який час.
Відкладений старт до 15 годин і функція автоматичної підтримки тепла протягом 1 години.
Легко використовувати / Легко чистити.
Знімне деко для хліба з антипригарним покриттям для полегшення виймання хліба. Його можна мити в посудомийній машині.
Книга рецептів у комплекті.
У книзі рецептів представлений традиційний хліб, а також більш вишуканий хліб, наприклад, смажений томатний хліб або віденський шоколадний хліб! Для тих, хто піклується про своє здоров'я, є рецепт безсольового, морквяного хліба, смачного і легкого каштанового пирога. Книга рецептів також включає поради та прості правила для досягнення бажаних результатів випічки.
20 автоматичних програм.
20 автоматичних програм для легкого приготування домашнього хліба та багато чого іншого: тістечка, макарони, тісто для піци, джем, каші, пластівці, йогурт, питний йогурт і сир. Включає 3 програми без глютену.
Родзинка для ваших страв.
Додайте у свої продукти горіхи, родзинки або шоколадну стружку за допомогою автоматичного дозатора.
Свіжий хліб всього за кілька кроків.
Усе в автоматичному режимі! Помістіть інгредієнти у форму для хліба, виберіть програму, і хлібопічка зробить всю роботу за вас - від замішування до випічки! Слідкуйте за процесом приготування за допомогою широкоекранної панелі для чіткої індикації параметрів і часу!
3 налаштування ваги та 3 рівні підрум'янювання.
Від 500 г до 1 кг хліба для великої або маленької порції. Виберіть колір скоринки: від злегка просмаженої до дуже хрусткої.
Готуйте домашні молочні продукти.
У спеціальній каструлі приготуйте до 1 л йогурту. Використовуйте фільтр, що входить до комплекту, щоб приготувати сир.
Свіжоспечений хліб у будь-який час.
Відкладений старт до 15 годин і функція автоматичної підтримки тепла протягом 1 години.
Легко використовувати / Легко чистити.
Знімне деко для хліба з антипригарним покриттям для полегшення виймання хліба. Його можна мити в посудомийній машині.
Книга рецептів у комплекті.
У книзі рецептів представлений традиційний хліб, а також більш вишуканий хліб, наприклад, смажений томатний хліб або віденський шоколадний хліб! Для тих, хто піклується про своє здоров'я, є рецепт безсольового, морквяного хліба, смачного і легкого каштанового пирога. Книга рецептів також включає поради та прості правила для досягнення бажаних результатів випічки.
Відгуки покупців про Хлібопіч Tefal Pain et Tresors PF250135