Холодильник LG GC-B509ETLM
Артикул: 605596
Арт. 605596
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
28 699 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
28 699 ₴
В наявності
28 699 ₴
В наявності
від 9 567 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип холодильника - двокамерний
/ Наявність No Frost - No Frost: холодильна + морозильна камера
/ Тип компресора - інверторний компресор
/ Клас енергоспоживання - E
/ Об'єм холодильної камери (корисний) - 262 л
/ Об'єм морозильної камери (корисний) - 113 л
/ Габарити (ВхШхГ) - 203х59.7х67.4 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Холодильник LG GC-B509ETLM
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Основнi характеристики | |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Загальний обсяг (корисний): | 375 л |
| Кількість дверей: | 2 |
| Тип ручок: | приховані |
| Кількість камер: | 2 |
| Наявність No Frost: | No Frost: холодильна + морозильна камера |
| Рівень шуму: | 35 дБ |
| Автономне збереження холоду: | 16 годин |
| Кліматичний клас: | T |
| Холодоагент: | R600a |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | інверторний компресор |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Енергоспоживання: | 0,72 кВт/добу |
| Керування | |
| Тип управління: | електронне |
| Керування через Wi-Fi: | є |
| Особливості | |
| Зовнішній дисплей: | є |
| Перевішування дверей: | є |
| Сигнал відчинених дверей: | є |
| Холодильне відділення | |
| Об'єм холодильної камери (корисний): | 262 л |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Суперохолодження: | є |
| Зона свіжості: | є |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 4 шт. / загартоване скло |
| Дверні кошики: | 4 шт. |
| Полиця для пляшок: | є |
| Контейнер для овочів: | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Об'єм морозильної камери (корисний): | 113 л |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Суперзаморозка: | є |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт |
| Фізичні параметри | |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ВхШхГ): | 203х59.7х67.4 см |
| Вага: | 79 кг |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | лоток для яєць, контейнер для льоду, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Холодильник LG GC-B509ETLM
Холодильник LG GC-B509ETLM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об`єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зона свіжості Fresh Zone підтримує оптимальні умови для тривалого зберігання продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ.
Відео
Відгуки покупців про Холодильник LG GC-B509ETLM