Холодильник Siemens KF96NAXEA
Артикул: 591665
Арт. 591665
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
106 959 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
106 959 ₴
В наявності
106 959 ₴
В наявності
від 17 827 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип холодильника - багатодверний
/ Наявність No Frost - No Frost: холодильна + морозильна камера
/ Тип компресора - інверторний компресор
/ Клас енергоспоживання - E
/ Об'єм холодильної камери (корисний) - 405 л
/ Об'єм морозильної камери (корисний) - 200 л
/ Габарити (ВхШхГ) - 183х90.5х73.1 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Холодильник Siemens KF96NAXEA
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | багатодверний |
| Основнi характеристики | |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Загальний обсяг (корисний): | 605 л |
| Кількість дверей: | 4 |
| Тип ручок: | приховані |
| Кількість камер: | 4 |
| Наявність No Frost: | No Frost: холодильна + морозильна камера |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Автономне збереження холоду: | 15 годин |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | інверторний компресор |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Енергоспоживання: | 0,91 кВт/добу |
| Керування | |
| Тип управління: | електронно-сенсорне |
| Керування через Wi-Fi: | є |
| Особливості | |
| Зовнішній дисплей: | є |
| Генератор льоду: | є |
| Перевішування дверей: | відсутнє |
| Сигнал відчинених дверей: | є |
| Роздільне регулювання температури: | є |
| Холодильне відділення | |
| Об'єм холодильної камери (корисний): | 405 л |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Суперохолодження: | є |
| Зона свіжості: | є |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 4 шт. / загартоване скло |
| Дверні кошики: | 4 шт. |
| Контейнер для овочів: | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Об'єм морозильної камери (корисний): | 200 л |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Суперзаморозка: | є |
| Потужність заморожування: | 13 кг/добу |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 6 шт |
| Фізичні параметри | |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ВхШхГ): | 183х90.5х73.1 см |
| Вага: | 118.2 кг |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Холодильник Siemens KF96NAXEA
Холодильник Siemens виконаний за типом French-door (орний), оснащений чотирма дверцятами та морозилкою, розділеною на дві камери. Його загальний обсяг досягає значних 605 літрів, тому модель підійде для великої родини. Виробник приділив особливу увагу продуктивності та енергоефективності. Система охолодження multiAirflow рівномірно розподіляє повітря у холодильному відділенні, забезпечує постійну температуру на всіх рівнях, регулює рівень температури та вологості та виключає накопичення конденсату.
Інтелектуальний інверторний компресор регулює температуру холодильника відповідно до умов усередині та зовні, працюючи на оптимальній швидкості. Його головними перевагами є стабільна та ефективна робота, довговічність та низький рівень шуму (38 дБ). Технологія No Frost запобігає утворенню льоду та виключає необхідність вручну розморожувати холодильну та морозильну камери. Siemens KF96NAXEA оснащений великою кількістю різних полиць та контейнерів для розміщення продуктів та посуду з їжею.
Холодильна камера пропонує окрему зону з власною подачею холодного повітря та температурою на рівні 0 градусів для зберігання м’яса та риби, а також зону з оптимальним рівнем вологості для фруктів, овочів та зелені. Корисними будуть також функції суперохолодження та експрес-заморозки, які використовують знижену температуру для швидкого охолодження продуктів. Для керування передбачено два варіанти: за допомогою сенсорної панелі з LED дисплеєм та через Інтернет. Холодильник синхронізується з мобільним додатком Home Connect та дозволяє дистанційне керування через смартфон. Крім цього, користувачі оцінять внутрішнє LED освітлення, приховані дверні ручки та індикатор, що сигналізує про незачинені дверцята.
Інтелектуальний інверторний компресор регулює температуру холодильника відповідно до умов усередині та зовні, працюючи на оптимальній швидкості. Його головними перевагами є стабільна та ефективна робота, довговічність та низький рівень шуму (38 дБ). Технологія No Frost запобігає утворенню льоду та виключає необхідність вручну розморожувати холодильну та морозильну камери. Siemens KF96NAXEA оснащений великою кількістю різних полиць та контейнерів для розміщення продуктів та посуду з їжею.
Холодильна камера пропонує окрему зону з власною подачею холодного повітря та температурою на рівні 0 градусів для зберігання м’яса та риби, а також зону з оптимальним рівнем вологості для фруктів, овочів та зелені. Корисними будуть також функції суперохолодження та експрес-заморозки, які використовують знижену температуру для швидкого охолодження продуктів. Для керування передбачено два варіанти: за допомогою сенсорної панелі з LED дисплеєм та через Інтернет. Холодильник синхронізується з мобільним додатком Home Connect та дозволяє дистанційне керування через смартфон. Крім цього, користувачі оцінять внутрішнє LED освітлення, приховані дверні ручки та індикатор, що сигналізує про незачинені дверцята.
Відгуки покупців про Холодильник Siemens KF96NAXEA