IP камера Tiandy TC-H342A
Артикул: 597532
Арт. 597532
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 399 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
1 399 ₴
В наявності
1 399 ₴
В наявності
від 350 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка Wi-Fi - 2.4 ГГц
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP камера Tiandy TC-H342A
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | кубічна |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Чутливість: | 0.01 - 0.09470 лк |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 41° |
| Кут огляду по горизонталі: | 79.0° |
| Формат відео: | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 2560х1440 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка Wi-Fi : | 2.4 ГГц |
| Нічна зйомка: | є |
| Аналітика | |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | внутрішня |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+45°C |
| Робоча напруга: | 5 В |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 165 х 74 х 74 мм |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP камера Tiandy TC-H342A
Tiandy TC-H342A — це 4 МП поворотна IP-камера з підтримкою Wi-Fi, розроблена для надійного відеоспостереження в приміщеннях.
Вона оснащена об’єктивом 4 мм (f/2.0), LED-підсвічуванням до 8 м та інфрачервоною підсвіткою до 15 м, що забезпечує якісну картинку навіть у темряві.
Завдяки функції Color Maker камера передає кольорове зображення навіть за слабкого освітлення.
Вона оснащена об’єктивом 4 мм (f/2.0), LED-підсвічуванням до 8 м та інфрачервоною підсвіткою до 15 м, що забезпечує якісну картинку навіть у темряві.
Завдяки функції Color Maker камера передає кольорове зображення навіть за слабкого освітлення.
Відгуки покупців про IP камера Tiandy TC-H342A