IP камера Xiaomi Smart Camera C100 (BHR07VOGL)
Артикул: 598722
Арт. 598722
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 199 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
6
1 199 ₴
В наявності
1 199 ₴
В наявності
від 200 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка Wi-Fi - 2.4 ГГц
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP камера Xiaomi Smart Camera C100 (BHR07VOGL)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | роботизована |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 3 МП |
| Кут огляду по вертикалі: | 128° |
| Кут огляду по горизонталі: | 128° |
| Формат відео: | H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 2304х1296 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка Wi-Fi : | 2.4 ГГц |
| Нічна зйомка: | є |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | внутрішня |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 256 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+50°C |
| Робоча напруга: | 5 В |
| Інтерфейси: | USB Type-C |
| Додаткові дані: | вбудований ШІ |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 69 х 68 х 115 мм |
| Вага: | 170 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, монтажний комплект, кабель USB, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP камера Xiaomi Smart Camera C100 (BHR07VOGL)
Ширококутна IP-камера Xiaomi Smart Camera C100 забезпечує зйомку якісного контенту в роздільній здатності 2K HD з системою вбудованого відеоспостереження на базі штучного інтелекту. Повнокольорова зйомка доступна навіть при слабкому освітленні, наприклад, рано вранці або в сутінках. Активне фізичне екранування лінз захищає підсумкову картинку від паразитарних відблисків і плям світла, які заважають оцінювати ситуацію в кадрі. Камера обладнана системою двосторонніх голосових викликів, а бездротове інтернет-підключення гарантує стабільність обробки даних. Пристрій забезпечує високий рівень безпеки.
Відгуки покупців про IP камера Xiaomi Smart Camera C100 (BHR07VOGL)