IP-аудіодомофон Hikvision DS-KH6000-E1 Black
Артикул: 559009
Арт. 559009
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
2 183 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
2 183 ₴
В наявності
2 183 ₴
В наявності
від 312 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - аудіодомофон
/ Тип під'єднання - дротове підключення
/ Запис - без запису
/ Карта пам'яті - не підтримується
/ Кількість викличних панелей - до 9 панелей
/ Сумісна ОС - Windows / macOS / Linux / Android / iOS
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-аудіодомофон Hikvision DS-KH6000-E1 Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | аудіодомофон |
| Інтерфейси | |
| Тип під'єднання: | дротове підключення |
| LAN: | 10/100 Мб/с |
| Живлення | |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Живлення: | PoE / 12 В |
| Особливості | |
| Вбудована пам'ять: | є |
| Керування замком: | є |
| Інтерком: | є |
| Режим прослуховування (аудіоняня): | є |
| Функція загального виклику: | є |
| Відео та запис | |
| Запис: | без запису |
| Карта пам'яті: | не підтримується |
| Сумісність і підключення | |
| Керування: | сенсорні кнопки |
| Тривожні входи: | 4 |
| Кількість викличних панелей: | до 9 панелей |
| Монтаж: | накладний |
| Розмова з відвідувачем: | гучний зв'язок |
| Сумісна ОС: | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 306 г |
| Робоча температура: | -10°C - 50°C |
| Розміри: | 120 х 120 х 21 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | аудіодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-аудіодомофон Hikvision DS-KH6000-E1 Black
Аудіодомофон Hikvision DS-KH6000-E1 - компактний та функціональний пристрій для надійного забезпечення безпеки будинку чи офісу. Економічний аудіодомофон без екрану надає мережеве підключення за технологією PoE або з використанням 12V. Просте та зручне налаштування функцій за допомогою 4 спеціальних сенсорних кнопок, загальна кількість яких становить 9.
З естетичним дизайном та компактними розмірами 120 мм х 120 мм х 21 мм, цей аудіодомофон легко інтегрується в будь-яке приміщення. Дозволяє налаштувати функції відповідно до індивідуальних уподобань користувача, забезпечуючи простоту та зручність у використанні.
З естетичним дизайном та компактними розмірами 120 мм х 120 мм х 21 мм, цей аудіодомофон легко інтегрується в будь-яке приміщення. Дозволяє налаштувати функції відповідно до індивідуальних уподобань користувача, забезпечуючи простоту та зручність у використанні.
Відгуки покупців про IP-аудіодомофон Hikvision DS-KH6000-E1 Black