IP-камера Dahua DH-IPC-HD4140XP-3D
Артикул: 248661
Арт. 248661
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
27 900 ₴
Безкоштовна доставка
15
10
10
27 900 ₴
В наявності
27 900 ₴
В наявності
від 1 860 ₴ / міс
15
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Dahua DH-IPC-HD4140XP-3D
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | кубічна |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 1.3 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Кут огляду по вертикалі: | 50° |
| Кут огляду по горизонталі: | 89° |
| Формат відео: | H.265, H.264, MJPEG |
| Роздільна здатність відео: | 1280х960 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Аналітика | |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP54 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 128 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+45°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Dahua DH-IPC-HD4140XP-3D
Функції:
Smart Codec (H.265+ та H.264+)
Smart Codec - це оптимізована реалізація стандартного відеостиснення (H.265 та H.264), що забезпечує високу якість відео без навантаження на мережу. Технологія кодування включає: стратегію кодування адаптивної сцени, динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку багатокадрову структуру опорного кадру та інтелектуальне придушення рівня шуму. Забезпечує економію пропускної спроможності мережі та ємності HDD.
DH-IPC-HD4140XP-3D - 1.3 Мп двосенсорна камера з функцією підрахунку людей Dahua використовує штучний інтелект із комплексними алгоритмами підрахунку людей у ??реальному часі, надаючи точну статистику потоку. Подвійні тримегапіксельні рецептори працюють у комбінації для створення одного відеопотоку, охоплюючи тривимірність зображення по глибині з точністю 95%. Камера ідеально підходить для бізнес-звітності, а також забезпечує безпеку відвідувачів.
Smart Codec (H.265+ та H.264+)
Smart Codec - це оптимізована реалізація стандартного відеостиснення (H.265 та H.264), що забезпечує високу якість відео без навантаження на мережу. Технологія кодування включає: стратегію кодування адаптивної сцени, динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку багатокадрову структуру опорного кадру та інтелектуальне придушення рівня шуму. Забезпечує економію пропускної спроможності мережі та ємності HDD.
DH-IPC-HD4140XP-3D - 1.3 Мп двосенсорна камера з функцією підрахунку людей Dahua використовує штучний інтелект із комплексними алгоритмами підрахунку людей у ??реальному часі, надаючи точну статистику потоку. Подвійні тримегапіксельні рецептори працюють у комбінації для створення одного відеопотоку, охоплюючи тривимірність зображення по глибині з точністю 95%. Камера ідеально підходить для бізнес-звітності, а також забезпечує безпеку відвідувачів.
Відгуки покупців про IP-камера Dahua DH-IPC-HD4140XP-3D