IP-камера Reolink RP-PCV8MZ 2.7-13.5 mm
Артикул: 560534
Арт. 560534
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
9 099 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
12
12
14
Акція! Великодній стрибок знижок! Застосуй промокод JOY3 та отримай додаткову знижку 3% від вказаної ціни!
Період акції: з 30.03.2026 по 12.04.2026Усі товари акції
9 099 ₴
В наявності
9 099 ₴
В наявності
від 650 ₴ / міс
12
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
12
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
14
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Reolink RP-PCV8MZ 2.7-13.5 mm
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | купольна (dome) |
| Тип об'єктива: | моторизований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.7 - 13.5 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 18° - 56.2° |
| Кут огляду по горизонталі: | 32° - 108° |
| Формат відео: | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 3840x2160 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP67 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -30°C~+55°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Додаткові дані: | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | White |
| Розміри: | 138 х 138 х 100 мм |
| Вага: | 845 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Reolink RP-PCV8MZ 2.7-13.5 mm
Reolink RP-PCV8MZ — це купольна IP-камера з ШІ, що поєднує в собі надвисоку чіткість 4K Ultra HD та гнучкість 5-кратного оптичного зуму.
Завдяки вбудованим алгоритмам розпізнавання об’єктів, вона не просто записує відео, а стає вашим розумним охоронцем, який відрізняє людину чи автомобіль від випадкових рухів гілок.
Забезпечуючи в чотири рази більшу роздільну здатність, ніж 1080p, RP-PCV8MZ фіксує кожну деталь з професійною точністю. Це регульоване поле зору в поєднанні з 5-кратним оптичним зумом дозволяє цілеспрямовано контролювати критичні області, зменшуючи кількість хибних спрацьовувань та забезпечуючи чітке відео навіть з великих відстаней.
Варифокальний об’єктив дозволяє наближати зображення без втрати якості. Ви можете налаштувати кут огляду від широкого панорамного до вузького сфокусованого.
Reolink RP-PCV8MZ оснащена портами входу/виходу сигналізації, які дозволяють підключатися до зовнішніх пристроїв введення, таких як датчики та магнітні контакти, а також до пристроїв виведення, таких як сирени та стробоскопи. Ця функція активації дозволяє створювати та налаштовувати власну систему зв’язку сигналізації, що ідеально підходить для автономних налаштувань або проектів, де відеореєстратор не має підтримки вводу/виводу.
Завдяки гнучким варіантам встановлення, ця камера забезпечує довговічне та високопродуктивне спостереження в широкому спектрі застосувань, від житлових приміщень до комерційних об’єктів.
Завдяки вбудованим алгоритмам розпізнавання об’єктів, вона не просто записує відео, а стає вашим розумним охоронцем, який відрізняє людину чи автомобіль від випадкових рухів гілок.
Забезпечуючи в чотири рази більшу роздільну здатність, ніж 1080p, RP-PCV8MZ фіксує кожну деталь з професійною точністю. Це регульоване поле зору в поєднанні з 5-кратним оптичним зумом дозволяє цілеспрямовано контролювати критичні області, зменшуючи кількість хибних спрацьовувань та забезпечуючи чітке відео навіть з великих відстаней.
Варифокальний об’єктив дозволяє наближати зображення без втрати якості. Ви можете налаштувати кут огляду від широкого панорамного до вузького сфокусованого.
Reolink RP-PCV8MZ оснащена портами входу/виходу сигналізації, які дозволяють підключатися до зовнішніх пристроїв введення, таких як датчики та магнітні контакти, а також до пристроїв виведення, таких як сирени та стробоскопи. Ця функція активації дозволяє створювати та налаштовувати власну систему зв’язку сигналізації, що ідеально підходить для автономних налаштувань або проектів, де відеореєстратор не має підтримки вводу/виводу.
Завдяки гнучким варіантам встановлення, ця камера забезпечує довговічне та високопродуктивне спостереження в широкому спектрі застосувань, від житлових приміщень до комерційних об’єктів.
Відгуки покупців про IP-камера Reolink RP-PCV8MZ 2.7-13.5 mm