IP-камера Reolink RP-WCB8MZ 2.7-13.5 mm
Артикул: 560535
Арт. 560535
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
10 499 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
12
12
14
Акція! Великодній стрибок знижок! Застосуй промокод JOY3 та отримай додаткову знижку 3% від вказаної ціни!
Період акції: з 30.03.2026 по 12.04.2026Усі товари акції
10 499 ₴
В наявності
10 499 ₴
В наявності
від 750 ₴ / міс
12
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
12
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
14
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка Wi-Fi - 2.4 ГГц, 5 ГГц
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Reolink RP-WCB8MZ 2.7-13.5 mm
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | корпусна (bullet) |
| Тип об'єктива: | моторизований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.7 - 13.5 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 18° - 56.2° |
| Кут огляду по горизонталі: | 108.6° - 32° |
| Формат відео: | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 3840x2160 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка Wi-Fi : | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP67 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -30°C~+55°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Додаткові дані: | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | White |
| Розміри: | 220 х 76 х 74 мм |
| Вага: | 776 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Reolink RP-WCB8MZ 2.7-13.5 mm
Reolink RP-WCB8MZ — це корпусна IP-камера з ШІ, що поєднує в собі надвисоку чіткість 4K Ultra HD та гнучкість 5-кратного оптичного зуму.
Продуктивність там, де це важливо
Завдяки вбудованому Wi-Fi 6, RP-WCB8MZ забезпечує швидшу пропускну здатність даних, більший радіус дії та підвищену стабільність. Дводіапазонна гнучкість забезпечує надійне покриття – 5 ГГц для високошвидкісної передачі даних на відкритих просторах та 2.4 ГГц для кращого проникнення крізь стіни.
Гнучка інтеграція сигналізації
Підключення сигналізації без складної системи керування. Завдяки вхідним та вихідним кабелям ця камера легко інтегрується з пристроями входу сигналізації, такими як датчики та дверні магніти, а також з пристроями виходу сигналізації, такими як динаміки та стробоскопи.
Пошук відео зі штучним інтелектом
Знаходьте важливе за лічені секунди завдяки відеопошуку на основі штучного інтелекту - більше не потрібно переглядати багатогодинний відеоматеріал. Ця функція аналізує локально збережені записи подій, щоб ідентифікувати люде або об’єкти на основі певних ознак. Просто введіть короткий опис (наприклад, «жовтий собака», «людина на мотоциклі»), щоб миттєво знайти відповідний відеоматеріал.
Захист периметра
Оснащена функціями сповіщення про перетин лінії, сповіщення про вторгнення в зону та сповіщення про затримку в зоні на основі штучного інтелекту, ця камера професійного класу забезпечує точний цілодобовий захист критично важливих зон, що дозволяє швидко реагувати на загрози безпеці.
Завдяки гнучким варіантам встановлення, ця камера забезпечує довговічне та високопродуктивне спостереження в широкому спектрі застосувань, від житлових приміщень до комерційних об’єктів.
Продуктивність там, де це важливо
Завдяки вбудованому Wi-Fi 6, RP-WCB8MZ забезпечує швидшу пропускну здатність даних, більший радіус дії та підвищену стабільність. Дводіапазонна гнучкість забезпечує надійне покриття – 5 ГГц для високошвидкісної передачі даних на відкритих просторах та 2.4 ГГц для кращого проникнення крізь стіни.
Гнучка інтеграція сигналізації
Підключення сигналізації без складної системи керування. Завдяки вхідним та вихідним кабелям ця камера легко інтегрується з пристроями входу сигналізації, такими як датчики та дверні магніти, а також з пристроями виходу сигналізації, такими як динаміки та стробоскопи.
Пошук відео зі штучним інтелектом
Знаходьте важливе за лічені секунди завдяки відеопошуку на основі штучного інтелекту - більше не потрібно переглядати багатогодинний відеоматеріал. Ця функція аналізує локально збережені записи подій, щоб ідентифікувати люде або об’єкти на основі певних ознак. Просто введіть короткий опис (наприклад, «жовтий собака», «людина на мотоциклі»), щоб миттєво знайти відповідний відеоматеріал.
Захист периметра
Оснащена функціями сповіщення про перетин лінії, сповіщення про вторгнення в зону та сповіщення про затримку в зоні на основі штучного інтелекту, ця камера професійного класу забезпечує точний цілодобовий захист критично важливих зон, що дозволяє швидко реагувати на загрози безпеці.
Завдяки гнучким варіантам встановлення, ця камера забезпечує довговічне та високопродуктивне спостереження в широкому спектрі застосувань, від житлових приміщень до комерційних об’єктів.
Відгуки покупців про IP-камера Reolink RP-WCB8MZ 2.7-13.5 mm