IP-камера TP-Link Tapo C615G Kit
Артикул: 604411
Арт. 604411
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 999 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
5 999 ₴
В наявності
5 999 ₴
В наявності
від 1 500 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка 4G/LTE - є
/ Робота від акумуляторних батарей - так
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера TP-Link Tapo C615G Kit
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | роботизована |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 3 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 44° |
| Кут огляду по горизонталі: | 84° |
| Кут нахилу: | 97° |
| Кут повороту: | 338° |
| Формат відео: | H.264 |
| Роздільна здатність відео: | 2304х1296 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка 4G/LTE: | є |
| Робота від сонячної батареї: | так |
| Робота від акумуляторних батарей: | так |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Хмарне сховище: | є |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP65 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -20°C~+45°C |
| Робоча напруга: | 5 В |
| Інтерфейси: | USB Type-C |
| Додаткові дані: | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 131 х 116 х 84 мм |
| Вага: | 451 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, солнечная панель, монтажный комплект, кабель USB, инструкция |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера TP-Link Tapo C615G Kit
Надійне з`єднання 4G, підключи та працюй за допомогою SIM-карти
Завдяки досвіду TP-Link у сфері мереж 4G, камера надійно підключається через мережі 4G LTE. Просто підключіть SIM-карту 4G для легкого та безпроблемного налаштування Інтернету.
Встановлюйте в будь-якому місці, без обмежень по розеткам чи Wi-Fi
Робіть ідеальні знімки, не обмежуючись розеткою та Wi-Fi, що ідеально підходить для таких місць, як ферми, кемпінги, будівельні майданчики та будинки відпочинку. Об`єднайте камеру та сонячну панель в один елегантний пристрій для більш акуратного вигляду або підключіться за допомогою 4-метрового кабелю, щоб максимізувати перебування на сонці.
45 хвилин під прямими сонячними променями
забезпечує живлення камери Tapo C615G протягом цілого дня, усуваючи проблеми з акумулятором і залишаючись екологічно чистим.
120 днів на заряді батареї
Працює довго на одному заряді, гарантуючи безперервну роботу навіть без сонячного світла.
Дивіться відео з чіткістю 2K вдень і вночі
Камера пропонує покращену якість відео з роздільною здатністю 2K. Насолоджуйтесь барвистими зображеннями в умовах слабкого освітлення вночі завдяки вбудованим прожекторам.
Круговий захист на 360
Підвищить свою безпеку завдяки діапазону огляду 360 по горизонталі та 134 по вертикалі. Налаштуйте камеру на сканування запланованих обертів на 360 і зйомку панорамних відео або доручіть їй патрулювати ключові точки у встановлений час і записувати лише в разі виявлення руху.
Безкоштовне виявлення та відстеження штучного інтелекту
Розумний штучний інтелект ідентифікує та відстежує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, зменшуючи неактуальні сповіщення та надсилаючи сповіщення лише за необхідності.
Звукова та світлова сигналізація
Відлякуйте непроханих гостей за допомогою настроюваного звуку та налаштуйте інтенсивність подвійних прожекторів для точного освітлення.
Створена, щоб протистояти суворим погодним умовам
Завдяки захисту від атмосферних впливів IP65 Tapo C615G KIT забезпечує відмінні водонепроникні та пилонепроникні характеристики для сценаріїв на вулиці. Вона добре функціонує під час дощу, пилу та спеки, надійно працюючи в різних умовах.
Місцеве сховище microSD
Камера підтримує до 512 ГБ вільного локального сховища. Захистіть свою картку microSD паролем за допомогою додатка Tapo для посиленого захисту конфіденційності.
Гнучке розміщення антени
Відрегулюйте кут нахилу знімної антени для кращого підключення до Інтернету.
Настроювана зона активності
Налаштуйте зони виявлення, щоб отримувати сповіщення про найважливіші для вас області.
Двостороннє аудіо
Спілкуйтеся безпосередньо з об`єктом у кадрі, де б ви не знаходилися.
Голосове управління переглядом
Працює з Amazon Alexa та Google Home для автоматизації без використання рук.
Завдяки досвіду TP-Link у сфері мереж 4G, камера надійно підключається через мережі 4G LTE. Просто підключіть SIM-карту 4G для легкого та безпроблемного налаштування Інтернету.
Встановлюйте в будь-якому місці, без обмежень по розеткам чи Wi-Fi
Робіть ідеальні знімки, не обмежуючись розеткою та Wi-Fi, що ідеально підходить для таких місць, як ферми, кемпінги, будівельні майданчики та будинки відпочинку. Об`єднайте камеру та сонячну панель в один елегантний пристрій для більш акуратного вигляду або підключіться за допомогою 4-метрового кабелю, щоб максимізувати перебування на сонці.
45 хвилин під прямими сонячними променями
забезпечує живлення камери Tapo C615G протягом цілого дня, усуваючи проблеми з акумулятором і залишаючись екологічно чистим.
120 днів на заряді батареї
Працює довго на одному заряді, гарантуючи безперервну роботу навіть без сонячного світла.
Дивіться відео з чіткістю 2K вдень і вночі
Камера пропонує покращену якість відео з роздільною здатністю 2K. Насолоджуйтесь барвистими зображеннями в умовах слабкого освітлення вночі завдяки вбудованим прожекторам.
Круговий захист на 360
Підвищить свою безпеку завдяки діапазону огляду 360 по горизонталі та 134 по вертикалі. Налаштуйте камеру на сканування запланованих обертів на 360 і зйомку панорамних відео або доручіть їй патрулювати ключові точки у встановлений час і записувати лише в разі виявлення руху.
Безкоштовне виявлення та відстеження штучного інтелекту
Розумний штучний інтелект ідентифікує та відстежує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, зменшуючи неактуальні сповіщення та надсилаючи сповіщення лише за необхідності.
Звукова та світлова сигналізація
Відлякуйте непроханих гостей за допомогою настроюваного звуку та налаштуйте інтенсивність подвійних прожекторів для точного освітлення.
Створена, щоб протистояти суворим погодним умовам
Завдяки захисту від атмосферних впливів IP65 Tapo C615G KIT забезпечує відмінні водонепроникні та пилонепроникні характеристики для сценаріїв на вулиці. Вона добре функціонує під час дощу, пилу та спеки, надійно працюючи в різних умовах.
Місцеве сховище microSD
Камера підтримує до 512 ГБ вільного локального сховища. Захистіть свою картку microSD паролем за допомогою додатка Tapo для посиленого захисту конфіденційності.
Гнучке розміщення антени
Відрегулюйте кут нахилу знімної антени для кращого підключення до Інтернету.
Настроювана зона активності
Налаштуйте зони виявлення, щоб отримувати сповіщення про найважливіші для вас області.
Двостороннє аудіо
Спілкуйтеся безпосередньо з об`єктом у кадрі, де б ви не знаходилися.
Голосове управління переглядом
Працює з Amazon Alexa та Google Home для автоматизації без використання рук.
Відгуки покупців про IP-камера TP-Link Tapo C615G Kit