IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W Black
Артикул: 312106
Арт. 312106
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
17 640 ₴
Безкоштовна доставка
7
6
7
17 640 ₴
В наявності
17 640 ₴
В наявності
від 2 520 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - IP-відеодомофон
/ Тип під'єднання - дротове / бездротове підключення
/ Діагональ екрану - 10"
/ Дисплей - кольоровий
/ Запис - відео + фото
/ Карта пам'яті - microSD 256 ГБ
/ Кількість викличних панелей - до 20 панелей
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | IP-відеодомофон |
| Інтерфейси | |
| Тип під'єднання: | дротове / бездротове підключення |
| Бездротовий стандарт: | Wi-Fi |
| LAN: | 10/100 Мб/с |
| microUSB: | є |
| Екран і зображення | |
| Діагональ екрану: | 10" |
| Роздільна здатність екрану: | 1024 х 600 |
| Тип екрану: | TFT |
| Дисплей: | кольоровий |
| Живлення | |
| Потужність споживання: | 7 Вт |
| Живлення: | PoE / 12 В |
| Особливості | |
| Керування замком: | є |
| Інтерком: | є |
| Автовідповідач: | є |
| Режим прослуховування (аудіоняня): | є |
| MP3 рінгтони (реалтони): | є |
| Функція загального виклику: | є |
| Відео та запис | |
| Запис: | відео + фото |
| Карта пам'яті: | microSD 256 ГБ |
| Сумісність і підключення | |
| Кількість відеопанелей: | 1 |
| Керування: | сенсорний екран |
| Тривожні входи: | 8 |
| Максимум внутрішніх моніторів: | 4 шт |
| Кількість викличних панелей: | до 20 панелей |
| Монтаж: | накладний |
| Розмова з відвідувачем: | гучний зв'язок |
| Сумісна ОС: | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 770 г |
| Робоча температура: | -10°C - 55°C |
| Розміри: | 260 х 170 х 25 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W Black
Dahua DHI-VTH5341G-W - це 10-дюймовий сенсорний IP-відеодомофон з підтримкою підключення додаткових панелей і домофонів. Він має стильний, лаконічний та привабливий дизайн, розроблений всесвітньо відомою компанією Dahua.
Відеодомофон працює на операційній системі Android, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP. 10-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1024x600 пікселів має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * та #.
Для двостороннього спілкування з гостем пристрій має вбудований мікрофон та динамік. Будь-якої миті розмови, власник квартири чи будинку може зробити фото гостя. Для зберігання фото і відео, потрібна карта пам'яті об'ємом до 256 Гб.
Для підключення до Інтернету можна використовувати мережний інтерфейс RJ45 або Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n, 2.4 ГГц), які дозволяють у будь-який час та з будь-якого місця контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями.
Відеодомофон DHI-VTH5341G-W має 8 тривожних входів та 1 тривожний вихід для підключення датчиків та сенсорів. Також є інтерфейс RS-485. Живлення здійснюється від джерела постійної напруги 12 або через Standard POE.
Основне призначення Dahua DHI-VTH5341G-W
Монітор Dahua DHI-VTH5341G-W призначений для роботи в складі домофонної системи з підключеними панелями викликів, іншими моніторами, відеокамерами, датчиками тривоги та іншим. Домофон може працювати у складі інтеркому, відправляти тривожні повідомлення, працювати з IP-камерами.
DHI-VTH5341G-W призначений для встановлення в офісах, квартирах, заміських будинках та інших об'єктах, де необхідно встановити контроль доступу до будівлі.
Відеодомофон працює на операційній системі Android, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP. 10-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1024x600 пікселів має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * та #.
Для двостороннього спілкування з гостем пристрій має вбудований мікрофон та динамік. Будь-якої миті розмови, власник квартири чи будинку може зробити фото гостя. Для зберігання фото і відео, потрібна карта пам'яті об'ємом до 256 Гб.
Для підключення до Інтернету можна використовувати мережний інтерфейс RJ45 або Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n, 2.4 ГГц), які дозволяють у будь-який час та з будь-якого місця контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями.
Відеодомофон DHI-VTH5341G-W має 8 тривожних входів та 1 тривожний вихід для підключення датчиків та сенсорів. Також є інтерфейс RS-485. Живлення здійснюється від джерела постійної напруги 12 або через Standard POE.
Основне призначення Dahua DHI-VTH5341G-W
Монітор Dahua DHI-VTH5341G-W призначений для роботи в складі домофонної системи з підключеними панелями викликів, іншими моніторами, відеокамерами, датчиками тривоги та іншим. Домофон може працювати у складі інтеркому, відправляти тривожні повідомлення, працювати з IP-камерами.
DHI-VTH5341G-W призначений для встановлення в офісах, квартирах, заміських будинках та інших об'єктах, де необхідно встановити контроль доступу до будівлі.
Відгуки покупців про IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W Black